Aktualności

Akademia Widzewa: podsumowanie weekendu

Kolejny udany weekend mają za sobą grupy młodzieżowe czerwono-biało-czerwonych. Prezentujemy pełny zestaw wyników zespołów wchodzących w skład Akademii Widzewa.

A1 Junior Starszy: I liga wojewódzka - 1999/2000 (Radosław Wasiak)

Concordia Piotrków - Widzew 0:8 (0:4)

Bramki dla Widzewa: Reszta x3, Pięczek, Marcioch, Stankiewicz, Janowski, Mamełka.

Skład Widzewa: Adam Uszyński - Bartosz Janowski, Kamil Piskorski, Jakub Mamełka, Konrad Cieślak, Maciej Malinowski (46' Robert Marcinkowski), Kornel Stankiewicz (46' Krystian Oliński), Damian Skrzeczkowski, Krystian Marcioch (72' Dawid Nieśmiałek), Jarosław Szymczak (46' Mateusz Reszta), Marcel Pięczek (58' Łukasz Pach).

Więcej o meczu juniorów starszych.

Następny mecz: Widzew - AKS SMS Łódź, 08.11.2017 godz.13:30

B1 Junior Młodszy: I liga wojewódzka - 2001 (Rafał Kołodziejski)

Widzew - Mazovia Tomaszów Mazowiecki 3:1

Skład Widzewa: Dawid Bors, Jakub Kmita, Dawid Nieśmiałek, Michał Zabielski, Filip Becht, Aleksander Gębski, Kuba Martelus, Alan Mielczarek, Adrian Olejnik, Jakub Szalski, Dawid Telestak.

Następny mecz: Ceramika Opoczno - Widzew, 11.11.2017 godz.11:00

B2 Junior Młodszy: I liga Wojewódzka - 2002 (Tomasz Ścibiorek)

Widok Skierniewice - Widzew  2:3 (1:0)

Bramki dla Widzewa: Szkopiak, Szewc, Koroch

Skład Widzewa: Damian Nowak - Julian Morawski, Dawid Nikodemski, Jakub Koch, Wojciech Zgierski (41' Adam Szewc), Mateusz Koroch, Dominik Motyl, Mateusz Szkopiak, Patryk Glicner, Jakub Rzepecki, Jakub Jasiński.

Następny mecz: Widzew - UKS SMS Łódź, 11.11.2017, godz. 10:00

B2 Junior Młodszy: Liga Okręgowa Łódź - 2002 (Marek Grzeszczakowski)

Kolejarz - Widzew 1:3

Bramki dla Widzewa: Wojnacki, Gołębiowski, Stępień

Skład Widzewa: Łukasiewicz, Bodek, Gawłowski, Faliszewski, Przybiński (50' Stołowski), Kwiasowski (41' Stępień), Ostrowski (41'Gołębiowski), Kiermasz, Majdziński, Stańdo, Wojnacki.

Następny mecz: Róża Kutno - Widzew, 18.11.2017 godz.13:30

C1 Trampkarz: I liga Wojewódzka - 2003 (Krzysztof Ławniczak)

Widzew - Warta Sieradz 0:2 (0:1)

Skład Widzewa: Maciej Schmidt, Jakub Hołowatiuk, Patryk Strumpf, Jan Wasilewski, Szymon Jaros, Mateusz Prochoń, Mikołaj Mroczek, Hubert Lenart, Przemysław Krzyczmanik, Wiktor Daroch, Cyprian Zagawa.

Nastepny mecz: MUKS Pelikan Łowicz - Widzew, 12.11.2017 godz. 12:00

C2 Trampkarz: I Liga Wojewódzka - 2004 (Konrad Puchalski, Bartosz Bielecki)

Boruta Zgierz - Widzew 0:10

Bramki dla Widzewa: 3x Krajewski, 2x Związek, 2x Mirowski, 2x Buczkowski, Szymczak

Następny mecz: Zjednoczeni Stryków - Widzew, 12.11.2017 godz. 11:00

D1 Młodzik: Łódź, Grupa 1 2005 (Jarosław Węglewski)

Widzew - Włókniarz Pabianice 6:0

Bramki dla Widzewa: 3x Lach, 2x Banasiak, Bębowski

Skład Widzewa: Jędrzej Simiński, Daniel Czapnik, Mikołaj Makarski, Mateusz Rzeczyca, Kacper Ważny, Wojciech Lach, Patryk Banasiak, Jakub Kieras, Marcel Bezat.

Następny mecz: Milan Club Polonia - Widzew, 11.11.2017 godz.11:00

D1 Młodzik: Łódź, Grupa 4 - 2005 (Marek Grzeszczakowski)

Termy Uniejów - Widzew 1:6

Bramki dla Widzewa: 4x Łukasik, Glicner, Kasperski

Grali w Widzewie: Sikorski Mateusz, Mokracki, Łużniak, Nowacki, Glicner, Samulak, Kasperski, Łukasik Alan, Łukasik Maks, Piechocki, Matysek, Wiernik, Sikorski Kacper.

Następna mecz Kolejarz Łódź - RTS Widzew II

D2 Młodzik: Łódź, Grupa 3 - 2006 (Przemysław Szulc)

Widzew - Boruta Zgierz 1:4 (0:2)

Bramki dla Widzewa: Staszczyk

Skład Widzewa: Kajetan Matłacki, Wojciech Stachoń-Burtek, Aleksander Żaczek, Bartłomiej Chądzyński, Mateusz Glapiński, Dawid Miksa, Karol Pędziejewski, Dominik Staszczyk, Kacper Tarociński.

Następny mecz: Mazovia Rawa Mazowiecka - Widzew, 11.11.2017 godz. 11:00.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening wieczorny 17.10.2019

Trening wieczorny 17.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela