Aktualności

Akademia Widzewa po kolejnym szkoleniu trenerskim

W miniony weekend Widzewska Akademia zorganizowała warsztaty skierowane do klubowej kadry szkoleniowej.

Gospodarzem spotkania był koordynator metodologii Akademii Widzewa Tomas Pereira, który dzielił się swoimi doświadczeniami z kilkunastoma uczestnikami szkolenia.

- Podczas ostatniego spotkania pochyliliśmy się nad istotnymi aspektami naszej pracy obecnymi w szkoleniu zawodników, przy czym każdy uczestnik zaprezentował elementy, które udało mu się wypracować we wrześniu. Zajęliśmy się również tym, co moglibyśmy ulepszyć w trenerskiej pracy w przyszłości - wyjaśnił portugalski ekspert.

 - Odzew był bardzo pozytywny, ale nie siadamy na laurach. Praca trenera polega na ciągłym rozwijaniu się i doskonaleniu. Bardzo chcielibyśmy, aby było to chlebem powszednim w procesie szkolenia w cały czas powiększającym się gronie trenerów w Polsce - ocenił Pereira.

Bez wątpienia takiego rodzaju spotkania dla szkoleniowców, które przez Akademię Widzewa organizowane są cyklicznie, to bardzo dobra metoda wdrażania nowoczesnych rozwiązań w pracy trenerskiej z młodzieżą. Płynące z nich wnioski potwierdzają stały postęp wykonywany przez kadrę szkoleniową Akademii.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Zawsze w 13 - Widzew gra z biznesem

Zawsze w 13 - Widzew gra z biznesem

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 GKS Tychy 22
4 Miedź Legnica 21
5 Arka Gdynia 20
6 Sandecja Nowy Sącz 19
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
Pełna tabela