Aktualności

Akademia Widzewa: koniec maja pod znakiem szkoleń on-line

W dniach 26-28 maja odbędą się kolejne wirtualne warsztaty organizowane przez Akademię Widzewa. Każde z nich przeznaczone będzie do innej grupy odbiorców.

Młodzieżowe drużyny Widzewa wróciły już do treningów boiskowych, ale to nie znaczy, że zarzucone zostały inne aktywności Akademii, w tym inicjatywy edukacyjne. Zaplanowane są już trzy ważne warsztaty on-line. We wtorek 26 maja o godzinie 20:00 zorganizowane zostanie wewnętrzne szkolenie dla całej Akademii. Dzień później, w środę 27 maja, o godzinie 19:10 odbędzie się kolejne wirtualne spotkanie #NaWidzewie. Będzie to otwarty webinar transmitowany przez WidzewTV. Jego temat to: „Budowanie klubu, który ma znaczenie - tworzenie klubowej kultury”. Na zakończenie cyklu szkoleń, w czwartek 28 maja o 20:00 odbędzie się seminarium on-line dla klubów partnerskich.

- Będą to ostatnie warsztaty przygotowane w tym sezonie. Zależy nam na tym, by stale poszerzać horyzonty nie tylko wewnątrz Akademii, ale też wokół niej. Rolą klubu jest być sercem lokalnej współpracy i podmiotem integrującym środowisko trenerskie w województwie łódzkim. Warunki, w jakich się znaleźliśmy, spowodowały, że zostaliśmy zmuszeni do rezygnacji z planowanych spotkań na żywo, ale w zamian za to odnaleźliśmy się w konwencji webinarów, które odbyły się również w poprzednim miesiącu. Naszym zadaniem jest inspirować trenerów i wyposażać w narzędzia, które pomogą w rozwoju młodych piłkarzy - przyznał Maciej Szymański, dyrektor Akademii Widzewa.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Arka Gdynia 29.11.2020 (cz. II)

Widzew Łódź - Arka Gdynia 29.11.2020 (cz. II)

Tabela rozgrywek

8 GKS Tychy 21
9 Puszcza Niepołomice 20
10 Miedź Legnica 20
11 Widzew Łódź 19
12 Stomil Olsztyn 16
13 Chrobry Głogów 15
14 GKS Bełchatów 14
Pełna tabela