Aktualności

Akademia Widzewa: Drużyny Bartosza Bieleckiego zwycięskie!

Widzewiacy z roczników 2003 i 2004 pewnie pokonali w sobotę swoich ligowych rywali. Obie drużyny prowadzi Bartosz Bielecki, któremu w U14 pomaga Sebastian Madera.

Pierwsi, bo już o 10 rano, do boju ruszyli trampkarze Widzewa z kategorii C1 (2003), którzy na własnym terenie pokonali 3:1 Wartę Sieradz. Bramki zdobyli Mateusz Saganiak, Wiktor Firasiewicz i Oliwier Jagielski. Dzięki cennemu zwycięstwu łodzianie zbliżyli się w tabeli na odległość trzech punktów do swojego ostatniego rywala, który zajmuje drugie miejsce w stawce (liga i tabela).

U15: Widzew Łódź - Warta Sieradz 3:1 (1:0)

Bramki dla Widzewa: Mateusz Saganiak, Wiktor Firasiewicz, Oliwier Jagielski.

Widzew: Maciej Schmidt, Patryk Strumpf, Hubert Lenart, Szymon Szymczak „Sieman”, Dawid Owczarek, Szymon Mirowski, Damian Związek, Filip Zawadzki, Mateusz Saganiak, Wiktor Firasiewicz, Wiktor Daroch oraz Mateusz Prochoń, Szymon Jaros, Seweryn Zommer, Oliwier Jagielski, Emil Wojtczak.

***

Po południu swoje spotkanie rozgrywał rocznik 2004, który mierzył się ze Zjednoczonymi Stryków. Młodsi widzewiacy urządzili sobie, nie pierwszy już raz, prawdziwy festiwal strzelecki, aplikując przeciwnikowi aż siedem bramek. Cztery wygrane w pięciu meczach dają im drugie miejsce w tabeli I ligi wojewódzkiej z bilansem bramkowym 18:3 (liga i tabela).

Warto wspomnieć, że w sobotę zespół U14 wsparł Maksymilian Łukasik z rocznika 2005. Młodzik Widzewa zdecydowanie wyróżnia się w drużynie prowadzonej przez trenera Marka Grzeszczakowskiego w kategorii D1, a meczu z rok starszymi kolegami strzelił jedną z siedmiu bramek. Dwie inne były autorstwa regularnie trafiającego w tym roku Szymona Szymczaka.

U14: Widzew Łódź - Zjednoczeni Stryków 7:0 (5:0)

Bramki dla Widzewa: Kamil Jakubowski, Aleksander Jonczyk, Marcel Wilkowski, Maksymilian Łukasik, Szymon Szymczak x2, Kamil Zadka.

Widzew: Marcel Buczkowski, Kamil Jakubowski, Jakub Miziołek, Marcel Wilkowski, Daniel Wierucki, Aleksander Jonczyk, Kamil Zadka, Mateusz Ludwig, Szymon Szymczak, Jakub Krajewski, Maksymilian Łukasik oraz Jakub Rospara, Kasper Saktura, Igor Bobinski, Oskar Szymczak.

GALERIA Z MECZU (wejdź)


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening wieczorny 17.10.2019

Trening wieczorny 17.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela