Aktualności

Akademia Widzewa bez tajemnic [WIDEO]

W środę 8 kwietnia odbył się pierwszy otwarty webinar Akademii Widzewa. Maciej Szymański przybliżył w nim, z wieloma szczegółami, jak wygląda proces szkolenia widzewskiej młodzieży.

Interaktywne seminarium, stanowiące kontynuację i uzupełnienie cyklu spotkań trenerskich #NaWidzewie, skierowane było do szerokiego grona osób zainteresowanych funkcjonowaniem Akademii Widzewa. Jej dyrektor przygotował pełen ciekawych i konkretnych informacji wykład. Ważnym elementem była profesjonalna prezentacja, zawierająca nie tylko sporą dawkę konkretnych planów, działań i założeń, ale także ciekawe przykłady praktyczne.

W takcie webinaru dyrektor Maciej Szymański z pasją opowiadał o pracy Akademii Widzewa, ale odpowiadał również na pytania osób, które oglądały transmitowane na żywo seminarium. Jeśli ktoś przegapił materiał, całość obejrzeć można na kanale WidzewTV w serwisie YouTube (SUBSKRYBUJ).

Interesujecie się Akademią Widzewa? Uczęszczacie do niej lub oddaliście jej pod opiekę swoje pociechy? A może zastanawiacie się czy warto dołączyć do widzewskiej kuźni talentów? Webinar #NaWidzewie jest zdecydowanie dla Was. Zapraszamy do oglądania i zostawiania swoich uwag i przemyśleń w komentarzach.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela