Aktualności

Akademia pomaga byłemu piłkarzowi Widzewa

Akademia Widzewa - po treningu młodych Widzewiaków z rocznika 2008 - zorganizowała licytację na kosztowną kurację byłego piłkarza Widzewa, Sebastiana Radzio, który cierpi na boreliozę.

Na przedświąteczną licytację trafiły przedmioty związane z historią Widzewa (m.in. koszulki z różnych okresów naszego klubu), jak i przedmioty przyniesione przez rodziców. Oczywiście nie mogło zabraknąć jajek wielkanocnych w czerwono-biało-czerwonych barwach, zrobionych specjalnie na ten cel przez jednego z rodziców.

Do akcji dołączyli się również piłkarze i działacze Widzewa, przekazując koszulkę meczową z podpisami. W licytacji udało się zebrać ok. 6000 złotych. W rolę licytatorów wcielili się trenerzy Maciej Matysek i Mariusz Mikołajczyk.

Sebastian Radzio przyszedł do Widzewa zimą 2011 roku. Zaczął od występów w Młodej Ekstraklasie, w pierwszej drużynie zadebiutował zaś w wygranym 2:1 wyjazdowym meczu z Cracovią. W Widzewie zagrał w ośmiu meczach na poziomie ekstraklasy, do których dołożył jeden występ w rozgrywkach Pucharu Polski. Mamy nadzieję, że pieniądze zebarane na tej licytacji pomogą Sebastianowi wrócić do zdrowia. 


Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Kulisy sesji Akademii Widzewa

Kulisy sesji Akademii Widzewa

Tabela rozgrywek

1 Sokół Aleksandrów Łódzki 37
2 Widzew Łódź 35
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 33
4 Huragan Morąg 30
5 Ursus Warszawa 28
6 Victoria Sulejówek 28
7 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28
Pełna tabela