Aktualności

Akademia pomaga byłemu piłkarzowi Widzewa

Akademia Widzewa - po treningu młodych Widzewiaków z rocznika 2008 - zorganizowała licytację na kosztowną kurację byłego piłkarza Widzewa, Sebastiana Radzio, który cierpi na boreliozę.

Na przedświąteczną licytację trafiły przedmioty związane z historią Widzewa (m.in. koszulki z różnych okresów naszego klubu), jak i przedmioty przyniesione przez rodziców. Oczywiście nie mogło zabraknąć jajek wielkanocnych w czerwono-biało-czerwonych barwach, zrobionych specjalnie na ten cel przez jednego z rodziców.

Do akcji dołączyli się również piłkarze i działacze Widzewa, przekazując koszulkę meczową z podpisami. W licytacji udało się zebrać ok. 6000 złotych. W rolę licytatorów wcielili się trenerzy Maciej Matysek i Mariusz Mikołajczyk.

Sebastian Radzio przyszedł do Widzewa zimą 2011 roku. Zaczął od występów w Młodej Ekstraklasie, w pierwszej drużynie zadebiutował zaś w wygranym 2:1 wyjazdowym meczu z Cracovią. W Widzewie zagrał w ośmiu meczach na poziomie ekstraklasy, do których dołożył jeden występ w rozgrywkach Pucharu Polski. Mamy nadzieję, że pieniądze zebarane na tej licytacji pomogą Sebastianowi wrócić do zdrowia. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 20.03.2018

Trening 20.03.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 38
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 38
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 33
4 Ursus Warszawa 31
5 Huragan Morąg 30
6 Polonia Warszawa 30
7 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 29
Pełna tabela