Aktualności

AGRA w Widzewskim Klubie Biznesu

Firma AGRA, największy w Polsce producent masztów flagowych, zasilił poczet członków Widzewskiego Klubu Biznesu.

AGRA to kolejny lider w swojej branży, który zdecydował się nawiązać współpracę z Widzewem Łódź. Właściciel firmy Jacek Sobieryn nie ukrywa, że spore znaczenie przy podjęciu tej decyzji, miał czynnik sentymentalny. - Może zabrzmi to banalnie, ale nawiązując współpracę kierowałem się przede wszystkim miłością do klubu i do czerwono-biało-czerwonych barw. Oczywiście jakieś znaczenie, choć już nie tak duże, miała również możliwość promocji swojej działalności przy wsparciu marki Widzewa. Nowy stadion, ta cała otoczka związana z meczami, to wszystko sprzyja również nawiązywaniu nowych wartościowych kontaktów dla przedsiębiorców współpracujących z tym środowiskiem - powiedział.

Firma tradycyjnie będzie promowana m.in. na stronie internetowej klubu oraz podczas transmisji przeprowadzanych przez WidzewTV.

Nowy członek Widzewskiego Klubu Biznesu jest największym producentem masztów flagowych w Polsce. Maszty flagowe AGRA znaleźć można we wszystkich zakątkach naszego kraju, jak również na terenie Europy. Firma działa w oparciu o najnowsze technologie i wciąż się rozwija, co w połączeniu z dobrą organizacją pracy i profesjonalizmem zespołu pozwala na oferowanie rozwiązań unikalnej jakości z krótkim terminem realizacji i w atrakcyjnych cenach.

Szczegółową ofertę firmy znaleźć można na stronie internetowej: www.agra-dobron.pl.

*****

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela