Aktualności

Adam Radwański: Nie boimy się żadnego rywala

Młody rozgrywający uważa, że przyczyn ostatnich bardzo dobrych wyników czerwono-biało-czerwonych należy się doszukiwać się przede wszystkim w konsekwencji i cierpliwości.

Najbliższym ligowym rywalem Widzewa Łódź będzie Legia II Warszawa. Podopieczni Krzysztofa Dębka zajmują aktualnie 6. pozycję w tabeli. Zdobyli 10 punktów i są drużyną, która jak dotąd strzeliła w tym sezonie I grupy III ligi najwięcej bramek.

Łodzianie przed meczem tradycyjnie skupiają się na własnej postawie. - Nie boimy się żadnego rywala. Szanujemy przeciwników, ale znamy swoją wartość. Mamy cel, do którego dążymy, a kolejny krok w jego kierunku uczynimy przywożąc z Ząbek komplet punktów. Przechylanie szali zwycięstwa w drugiej połowie to nie jest żaden nasz pomysł czy plan. Szczerze mówiąc, wolelibyśmy ułożyć wynik pod siebie już w pierwszej części gry - mówi Adam Radwański.

Widzewiacy zaliczyli ostatnio imponującą serię zwycięstw. Pod wodzą Franciszka Smudy nie stracili jeszcze bramki. - Nasz bilans wygląda imponująco, ale to tylko statystyki. Nie można do nich przywiązywać aż tak dużej uwagi. Jednak w czasie pracy z trenerem Smudą nie straciliśmy jeszcze żadnej bramki. W dużej mierze wynika to z naszej konsekwentnej i poukładanej gry, nie bez znaczenia jest też cierpliwość - dodaje "Radwan".

Początek spotkania w Ząbkach o godzinie 15:00.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Stomil Olsztyn 16.02.2019

Widzew Łódź - Stomil Olsztyn 16.02.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 41
2 Widzew Łódź 39
3 Elana Toruń 36
4 GKS Bełchatów 34
5 Górnik Łęczna 34
6 Stal Stalowa Wola 31
7 Olimpia Grudziądz 31
Pełna tabela