Aktualności

5653 kibiców wzięło udział w widzewskim badaniu marketingowym

W dniach 23.05 – 27.05 trwało kolejne widzewskie badanie marketingowe, którego głównym celem było dostarczyć informacji pomocnych w konstruowaniu oferty klubu na sezon 2017/2018. Ankieta była również dla kibiców Widzewa okazją do podzielenia się z klubem swoimi uwagami dotyczącymi różnych aspektów funkcjonowania klubu.
Dzięki przeprowadzeniu badania zyskaliśmy bardzo szeroki materiał do analizy. Warto zaznaczyć, że Wasze komentarze i uwagi dotyczące różnych tematów w raporcie zajmują blisko 350 stron! 63,4% kibiców, którzy wypełnili ankietę, to posiadacze karnetów na rundę wiosenną sezonu 2016/2017. Chociaż zebrany materiał wymaga skrupulatnej analizy, to jest kilka statystyk, którymi chcielibyśmy się pochwalić już teraz. 
 
Niezwykle pozytywne wyniki dostarczyła odpowiedź na pytanie „Oceń swój poziom zadowolenia z następujących aspektów dnia meczowego – atmosfera na stadionie”. 97,05% kibiców Widzewa jest zadowolonych z atmosfery panującej na stadionie (w tym 90,64% bardzo zadowolonych, 6,41% zadowolonych). Jeszcze bardziej niezwykłe wyniki dają odpowiedzi na pytanie „Czy jesteś zadowolony/-a ze swojej decyzji o zakupie karnetu na rundę wiosenną rozgrywek”, które było zadane wyłącznie osobom, które zadeklarowały, że posiadają karnet. Spośród tych osób 99,72% jest zadowolonych ze swojej decyzji o zakupie karnetu, a jedynie 0,28% nie jest zadowolonych (słownie dziewięć osób, które wypełniło ankietę).
 
Z optymizmem w przyszłość pozwalają również patrzeć Wasze odpowiedzi na pytanie „Czy planujesz nabyć karnet na sezon 2017/2018”. Spośród wszystkich ankietowanych 43,64% planuje przedłużyć karnet na to samo miejsce, 22,88% planuje przedłużyć karnet, ale zmienić miejsce na stadionie, 19,12% ankietowanych nie posiadało karnetu na ten sezon, ale zamierza go kupić, 0,24% (11 osób, które wypełniły ankietę) nie planuje nabyć karnetu na nowy sezon pomimo posiadania karnetu na rundę wiosenną, 4,46% ankietowanych nie posiadało karnetu i nie planuje go nabyć. 9,66% ankietowanych jeszcze nie podjęło decyzji. Innymi słowy, spośród posiadaczy karnetów w rundzie wiosennej, 95% osób planuje zakupić karnet na kolejny sezon. Spośród ankietowanych, którzy nie posiadali karnetu na rundę wiosenną, 61,74% osób planuje taki karnet nabyć.
 
Oczywiście ankieta dostarcza również wiele Waszych uwag dotyczących aspektów funkcjonowania klubu, z których jesteście mniej zadowoleni. W najbliższym czasie wyniki ankiety zostaną poddane dogłębnej analizie, która pozwoli wyznaczyć kierunki dalszego rozwoju klubu. 
 
Wszystkim uczestnikom badania serdecznie dziękujemy za poświęcony czas!

Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wokół meczu z Ursusem

Wokół meczu z Ursusem

Tabela rozgrywek

1 Sokół Aleksandrów Łódzki 22
2 Widzew Łódź 20
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 20
4 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 19
5 Ursus Warszawa 18
6 Huragan Morąg 17
7 Victoria Sulejówek 16
Pełna tabela