Aktualności

4,5 tysięca zapisów na mecz w 45 minut!

Zapisy posiadaczy karnetów na sobotnie spotkanie ze Zniczem Pruszków wystartowały z zawrotną prędkością.

Przypomnijmy, że z uwagi na obostrzenia spowodowane epidemią koronawirusa kibice na meczach piłkarskich pojawiać mogą się tylko w liczbie nieprzekraczającej 25 procent pojemności obiektu. W przypadku stadionu Widzewa jest to około cztery i pół tysiąca miejsc do zajęcia, co oznacza, że spotkań domowych łodzian nie mogą oglądać z trybun jednocześnie wszyscy posiadacze karnetów na rundę wiosenną, których jest rekordowe 16401.

Dlatego przed ostatnim meczem sezonu zasadniczego, który może zadecydować o awansie Widzewa do I ligi, zainteresowanie wejściówkami znacznie przekraczało wyznaczone przez decyzje administracyjne możliwości klubu i stadionu przy al. Piłsudskiego 138. W związku z tym klub, podobnie jak przy okazji poprzednich meczów w czasie pandemii, uruchomił dla posiadaczy karnetów specjalny system zapisów. Już po kilku minutach na liście było ponad 2 tysiące zgłoszeń. Teoretyczny limit, czyli wspomniane 4,5 tysiąca rezerwacji osiągniętych zostało w 45 minut!

Należy jednak pamiętać, że rejestrować mogą się wszyscy posiadacze karnetów, a pierwszeństwo mają członkowie Klubu "1910", a następnie ci kibice, którzy obejrzeli mniej meczów w czasie pandemii (czyli najpierw bilety przydzielane będą osobom z abonamentami, które nie były na żadnym meczu, a później w miarę możliwości odpowiednio tym, co byli raz, dwukrotnie i ewentualnie trzykrotnie). W związku z tym zapisy są kontynuowane i potrwają do czwartku 23 lipca do końca dnia (WIĘCEJ).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela