Aktualności

30 tysięcy subskrypcji kanału WidzewTV

Klubowa telewizja Widzewa Łódź przekroczyła symboliczną granicę. Jej popularność stale rośnie, a fani klubu mogą liczyć na kolejne widzewskie produkcje.

Kanał WidzewTV w serwisie YouTube powstał 31 stycznia 2016 roku. Wówczas pojawił się na nim pierwszy materiał, którym był skrót rozegranego dzień wcześniej meczu sparingowego Widzewa z Pelikanem Łowicz.

Od tego czasu klubowa telewizja notuje dynamiczny rozwój, stale poszerzając ofertę, w której dostępne są miedzy innymi transmisje z meczów ligowych Widzewa, kulisy pracy pierwszej drużyny i klubu oraz cykliczne programy, jak doskonale znany fanom projekt "Piłsudskiego 138".

Kolejne unikalne materiały wideo, bramki, emocje, pasjonujące rozmowy i reportaże historyczne (np. "110 lat pasji: Bronisław Waligóra - trener do zadań specjalnych") sprawiły, że już 30 tysięcy kibiców zdecydowało się subskrybować kanał WidzewTV i towarzyszyć jej kamerom w życiu klubu. Ten wynik sprawia, że WidzewTV znajduje się w ścisłej czołówce klubowych telewizji w Polsce.

Dziękujemy i serdecznie zapraszamy kolejnych widzów na: https://www.youtube.com/widzewtv!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening na stadionie 20.05.2020

Trening na stadionie 20.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela