Aktualności

Ponad 3,3 tys. zł dla WOŚP, ale to jeszcze nie koniec

Punktualnie w południe zakończyły się aukcje Widzewa, z których dochód trafi na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wciąż można licytować "Fotel prezesa Widzewa".

Widzew tradycyjnie wziął udział w zbiórce na rzecz WOŚP. Wylicytować można było wyjątkowe zaproszenia na mecz w Sercu Łodzi - w loży sponsora strategicznego, firmy Murapol, a także w strefie VIP. Do tego na aukcji pojawił się rarytas dla każdego kibica - koszulka z podpisami piłkarzy Widzewa.

Dwie aukcje przekroczyły 1 tys. zł. Najbardziej zacięta walka toczyła się o koszulkę. W końcu znalazła ona nabywcę za 1159,99 zł.

Mecz w loży Murapolu wylicytowano za 1222 zł. Spotkanie w strefie VIP osiągnęło cenę 900 zł. Za 100 zł sprzedano książkę "Wielki Widzew". W sumie więc udało się uzbierać 3381,99 zł.

Kwota na pewno będzie wyższa, bo do czwartku potrwa licytacja symbolicznego "Fotela prezesa Widzewa". Aukcja wkrótce powinna przekroczyć 2 tys. zł. Zwycięzca licytacji będzie pełnił honory prezesa klubu z al. Piłsudskiego 138 podczas wiosennego spotkania II ligi w Łodzi. Przekona się ile obowiązków czeka na prezesa w dniu meczowym. Działacze klubowi rzecz jasna będą wspierać "orkiestrowego" prezesa. Oczywiście zasiądzie on na wspomnianym fotelu w najważniejszym gabinecie w klubie. Zajrzy przed meczem do szatni, by zamienić kilka słów ze sztabem szkoleniowym i życzyć powodzenia piłkarzom. Przywita najważniejszych gości, a także pozdrowi kibiców. Przed meczem udzieli krótkiego wywiadu telewizji Widzew TV, a także wręczy nagrody na płycie boiska. Spotkanie oczywiście obejrzy w loży honorowej.

Tu trwa licytacja - http://bit.ly/FOTEL_PREZESA


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Konferencja nowej prezes Widzewa 18.06.2019

Konferencja nowej prezes Widzewa 18.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela