Aktualności

3-letnia Kasia wciąż potrzebuje pomocy!

Kasia Jędrasiak czeka na operację wady serca, która może uratować jej życie. Klub kolejny raz prosi o wpłaty na zbiórkę charytatywną na sfinansowanie zabiegu w Stanach Zjednoczonych.

Do zebrania pełnej kwoty niezbędnej do wyjazdu i przeprowadzenia operacji Kasi Jędrasiak w USA potrzeba jeszcze ponad 500 tysięcy złotych. Dotychczasowe wpłaty pozwoliły zgromadzić ponad 4 miliony złotych, ale z uwagi na rosnący kurs dolara nowy kosztorys dotyczący leczenia dziewczynki przewiduje kwotę o 900 tysięcy złotych wyższą niż zakładano.

Stan zdrowia Kasi pogarsza się, a jej serduszko wymaga specjalistycznej operacji, której podjąć się gotowy jest specjalista z kliniki w Stanford w USA. Czasu jest jednak coraz mniej, dlatego brakujące środki zdobyć trzeba jak najszybciej. W tym celu uruchomiona została przez Fundację Siepomaga specjalna zbiórka, dostępna na stronie: https://www.siepomaga.pl/kasia. Pieniądze za jej pośrednictwem, zgodnie z zasadami zbiórki, wpłacać można do soboty 9 listopada 2019 roku.

Klub już kilkakrotnie zachęcał do udzielenia Kasi pomocy. Organizował zbiórkę na stadionie i przekazywał cenne przedmioty na aukcje charytatywne. Niedawno do akcji włączył się również Daniel Mąka, który przekazał na internetową licytację złoty łańcuszek z krzyżykiem. Widzew zachęca do wsparcia tego szczytnego celu i prosi w imieniu Kasi i jej najbliższych o niezbędną pomoc finansową. Wierzymy, że widzewskie serca pozwolą doprowadzić akcję pomocy 3-letniej dziewczynce do szczęśliwego końca.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Gramy dla Wiktora 25.01.2020

Gramy dla Wiktora 25.01.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela