Aktualności

3-letnia Kasia nadal potrzebuje pomocy. To już ostatnie dni zbiórki

Kasia Jędrasiak czeka na operację wady serca, która może uratować jej życie. Klub kolejny raz prosi o wpłaty na zbiórkę charytatywną na sfinansowanie zabiegu w Stanach Zjednoczonych.

Do zebrania pełnej kwoty niezbędnej do wyjazdu i przeprowadzenia operacji Kasi Jędrasiak w USA potrzeba jeszcze ponad 400 tysięcy złotych. Dotychczasowe wpłaty pozwoliły zgromadzić prawie trzy i pół miliona złotych, ale z uwagi na rosnący w ostatnim czasie kurs dolara na finiszu akcji jej koszt wzrósł o kolejne 200 tysięcy.

Stan zdrowia Kasi pogarsza się, a jej serduszko wymaga specjalistycznej operacji, której podjąć się gotowy jest specjalista z kliniki w Stanford w USA. Czasu jest jednak coraz mniej, dlatego brakujące środki zdobyć trzeba jak najszybciej. W tym celu uruchomiona została przez Fundację Siepomaga specjalna zbiórka, dostępna na stronie: https://www.siepomaga.pl/kasia. Pieniądze za jej pośrednictwem wpłacać można do 7 października, czyli do najbliższego poniedziałku.

Klub już kilkakrotnie zachęcał do udzielenia Kasi pomocy. Organizował zbiórkę na stadionie i przekazywał cenne przedmioty na aukcje charytatywne. Ostatnio do akcji włączył się również Daniel Mąka. Doświadczony pomocnik Widzewa przekazał na internetową licytację złoty łańcuszek z krzyżykiem.

- Obok dramatu Kasi nie mogłem przejść obojętnie. Zależy mi na tym, żeby jej pomóc, zwłaszcza że sam jestem rodzicem. Warto pamiętać, że niewielki koszt dla każdego z nas w sumie może złożyć się na kwotę, która uratuje życie - przyznał zawodnik. Jego łańcuszek wylicytować można w aukcji na klubowym profilu na Facebooku (SPRAWDŹ). Jej zakończenie zaplanowano na sobotę 5 października na 19:10.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela