Aktualności

#KarnetNaWidzew: 2500 karnetów sprzedane!

Zajęliście już 2500 miejsc na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Dziękujemy i wciąż zapraszamy!

Liczba karnetów, które zostały już wykupione, jest blisko dwukrotnie większa od wyniku z rundy jesiennej (1300 sprzedanych abonamentów), a trzeba pamiętać, że swoje domowe mecze Widzew Łódź rozgrywał na obiekcie SMS przy ul. Milionowej, który pomieścić może maksymalnie 1970 widzów. Sytuacja zmieni się na wiosnę, kiedy to czerwono-biało-czerwoni wrócą na legendarną Piłsudskiego 138, gdzie czeka na nich nowy stadion na 18018 osób.

Przed Klubem stoją wciąż wielkie wyzwania, które, mamy nadzieję, ułożą się w drogę powrotną do najwyższej klasy rozgrywkowej. Nie ma ważniejszego mandatu do podejmowania działań mających na celu odbudować Widzew, jak wsparcie i aprobata kibiców. Z tego miejsca też pragniemy gorąco zaprosić na mecze rundy wiosennej wszystkich tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na zakup karnetu. Zebraliśmy już 2500 cegiełek. Dołóżmy ich jak najwięcej, aby z jeszcze większą determinacją przystąpić do dalszej walki o założone cele.

Dotychczasowy rekord sprzedaży karnetów na mecze domowe Widzewa miał miejsce w 2010 roku. Wówczas kibice łódzkiego klubu kupili aż 5500 wejściówek na rundę jesienną ekstraklasowego sezonu. Czy możemy wspólnie pobić ten wynik? Jesteśmy przekonani, że tak. Liczymy na to, że razem cieszyć będziemy się z sukcesów na nowym stadionie położonym w historycznej lokalizacji. Niezależnie od straty punktowej, Widzew nie raz pokazywał, że walczy do końca, a rola kibiców w znaczącej liczbie spotkań była nie do przecenienia.

Napiszmy razem kolejną kartę historii tego Klubu, uczestnicząc wiosną w meczach czerwono-biało-czerwonych. Nie czekaj, kup #KarnetNaWidzew i przeżywaj magiczne chwile na Piłsudskiego 138!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 12.03.2020

Trening 12.03.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela