Aktualności

"Właściwie" przyjąć gości – zapowiedź meczu z ŁKS-em 1926 Łomża

W sobotę 22 kwietnia RTS Widzew Łódź podejmie na własnym stadionie ŁKS Łomża. Pierwszy raz, od czasu otwarcia nowego obiektu, pojawią się na nim również kibice gości.

Sobotnie spotkanie będzie pierwszą okazją do przyjęcia gości na nowym stadionie przy alei Piłsudskiego. Łomżyńscy kibice organizują wyjazd na mecz z Widzewem Łódź. Podopieczni Przemysława Cecherza, napędzeni zwycięstwem nad rezerwami Legii Warszawa, zrobią wszystko, żeby „właściwie” przyjąć gości.

Szkoleniowiec łodzian zapewnia, że postarał się, aby ubiegłotygodniowa euforia nie odbiła się negatywnie na postawie jego zawodników. - Po niezłym meczu z Legią już we wtorek musieliśmy definitywnie odciąć się od tamtych wydarzeń. Mam nadzieję, że udało mi się ostudzić lekko atmosferę. Zasiałem ziarno niepewności, pokazałem kilka błędów popełnionych również w tamtym spotkaniu, żeby zawodnicy z chłodną głową skupili się już tylko na następnym rywalu - zapewniał.

ŁKS Łomża z dorobkiem 26 punktów zajmuje aktualnie 14. miejsce w ligowej tabeli. Piłkarze prowadzeni przez Mateusza Miłoszewskiego w tym sezonie zapisali na swoim koncie 6 zwycięstw, 8 remisów i 9 porażek. Ostatnie ligowe zwycięstwo odnieśli przed tygodniem, pokonując przed własną publicznością Motor Lubawa 2:0. Jedną z bramek zdobył wówczas Paweł Draźba. 22-letni napastnik w protokole sędziowskim zapisał się również dzięki otrzymanej żółtej kartce, która uniemożliwi mu występ w meczu z Widzewem.

Mimo odległej pozycji w ligowej tabeli, sobotni rywale niekoniecznie będą łatwym przeciwnikiem dla podopiecznych Cecherza. W rundzie jesiennej piłkarze Widzewa wywieźli z Łomży zaledwie punkt, po bezbramkowym remisie.

Arbitrem sobotniego spotkania będzie Robert Olszewski z Olsztyna, który sędziował w rundzie jesiennej mecze łodzian ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki oraz Legią II Warszawa.

Kibiców, którzy nie będą w stanie dotrzeć na stadion przy alei Piłsudskiego 138, zapraszamy do oglądania transmisji, którą przeprowadzi ekipa WidzewTV. Dostęp można uzyskać na stronie: http://tv.widzew.com/najblizsze-transmisje.

RTS Widzew Łódź – ŁKS 1926 Łomża / 22 kwietnia 2017 r., sobota, godzina 19:10


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 25.05.2020

Trening 25.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela