Aktualności

#WidzewskaMłodzież: Ważne zwycięstwa drużyn z bloku A

Piłkarze rezerw Widzewa oraz rocznika U19 wygrali swoje spotkania w trakcie minionego weekendu, dzięki czemu polepszyli swoją sytuację w tabelach rozgrywkowych.

Widzew II Łódź, mimo trudnych warunków postawionych przez przeciwników, pokonał w wyjazdowym starciu Victorię Rąbień 2:1. Dzięki wygranej, rezerwiści powiększyli swoją przewagę nad zajmującym 2. miejsce w tabeli LKS-em Różyca. W następnej kolejce łodzianie wyjadą do Aleksandrowa Łódzkiego, gdize zmierzą się z rezerwami Sokoła.

#WidzewskaMłodzież powiększa przewagę nad rywalami z okręgówki!

Zawodnicy rocznika U19 dobitnie podkreślili swoją przewagę w I lidze wojewódzkiej, pokonując Andrespolię Wiśniowa Góra 8:0 i zapewniając sobie awans do ligi makroregionalnej. Dalej ważą się losy awansu do Centralnej Ligi Juniorów drużyny do lat 17, która zremisowała na wyjeździe z UKS-em SMS-em II Łódź 1:1. Widzewska młodzież traci do liderującego ŁKS-u 5 punktów, ale do końca rozgrywek pozostały jeszcze 3 spotkania i mecz bezpośredni.

Juniorzy starsi awansowali do ligi makroregionalnej!

Z powodu przełożenia spotkań na inny termin, na murawę nie wybiegli młodzi piłkarze z rocznika U16 i jednego z zespołów U13.

***
Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki drużyn klubowej kuźni talentów. Zachęcamy do zapoznania z nimi, a także do śledzenia profilu Akademii Widzewa na portalu Facebook (POLUB PROFIL AKADEMII).

Łódzka klasa okręgowa

Victoria Rąbień - Widzew II Łódź 1:2 (1:2)

Bramki dla Widzewa II: Mateusz Malec 28’ 40’.

Skład Widzewa II: Marcel Buczkowski - Krystian Stopa, Piotr Bartłoszewski, Jakub Mamełka, Konrad Pokorski, Jakub Szlaski (74’ Jakub Wieszczycki), Kamil Owczarczyk, Kamil Służałek, Mateusz Malec (85’ Filip Przybułek ), Mateusz Gołda (88’ Kamil Drążczyk ), Jakub Kmita (66’ Michał Szcześniak).

I Liga Wojewódzka A1 Junior (U19)

GLKS Andrespolia Wiśniowa Góra - Widzew Łódź 0:8 (0:6)

Bramki: Michał Szcześniak 7’, Filip Przybułek 14’, 45', Kamil Zadka 22’, Patryk Glicner 25’, Kacper Trenkner 42’, Miłosz Wojtaszek 60’, Mateusz Zielecki 88’.

Skład Widzewa Łódź: Aleksander Wojda (46’ Maciej Schmidt) - Mateusz Bień, Hubert Winek, Hubert Lenart, Jakub Wieszczycki (60’ Miłosz Wojtaszek), Patryk Glicner (46’ Michał Czapliński), Michał Szcześniak (60’ Jakub Krajewski), Kamil Zadka (46’ Mikołaj Merecz), Kacper Trenkner (60’ Mateusz Zielecki), Filip Przybułek, Aleksander Mikuś (60’ Miłosz Kwiatkowski).

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy (U17)

UKS SMS II Łódź - Widzew Łódź U17 1:1 (0:1)

Bramki dla Widzewa: Filip Zawadzki 37'.

Skład Widzewa: Kacper Kwiatkowski, Mateusz Radoń, Marcel Przybylski (89' Jakub Miziołek), Kacper Kaliński, Dominik najderek, Szymon Mirowski, Adam Dębiński (79' Kamil Zadka), Kamil Jakubowski (66' Łukasz Plichta), Filip Zawadzki (62' Patryk Kowasz), Damian Związek, Mateusz Saganiak (46' Bartłomiej Ciołak, 90' Paweł Bellanavithanage).

I Liga Wojewódzka B2 Junior Młodszy (U16)

Mecz przełożony

Centralna Liga Juniorów U-15 Grupa A

Znicz Pruszków - Widzew Łódź U15 5:1 (3:1)

Bramki dla Widzewa: Dawid Musialski 2'.

Skład Widzewa: Michael Maciejeski - Jan Sianos, Damian Dziura, Dawid Musialski (52' Krzysztof Supera), Daniel Gryzio (69' Wiktor Sypniewski), Kacper Ważny, Janusz Styś (52'  Piotr Żak), Aleksander Sulikowski, Adrian Dziura (52' Kacper Dębowski), Michał Florczak (69' Jerzy Wiśniewski), Jakub Jendryka.

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (U14)

UKS Orlik Ujazd - Widzew Łódź 2:5 (1:3)

I Liga wojewódzka D1 Młodzik (U-13)

Widzew Łódź U13 - SAP Andrespolia Wiśniowa Góra 3:2 (0:2)

D1 Młodzik Grupa 4 (U13)

Mecz przełożony

D2 Młodzik Grupa 1

Widok Skierniewice - Widzew Łódź U12 5:3 (Mecz rozegrany w systemie 4x20)


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Arka Gdynia 29.11.2020 (cz. II)

Widzew Łódź - Arka Gdynia 29.11.2020 (cz. II)

Tabela rozgrywek

8 GKS Tychy 21
9 Puszcza Niepołomice 20
10 Miedź Legnica 20
11 Widzew Łódź 19
12 Stomil Olsztyn 16
13 Chrobry Głogów 15
14 GKS Bełchatów 14
Pełna tabela