Aktualności

#WidzewPomaga - trwają licytacje koszulek na rzecz domów dziecka

Kilka dni temu ruszyła licytacja koszulek meczowych piłkarzy Widzewa Łódź. Z inicjatywy zawodników, zysk z wystawionych na portalu Allegro koszulek przeznaczony zostanie na zakup podarunków dla dzieci z domów dziecka.

W akcję pomocy dzieciom włączają się zorganizowane grupy fanów Widzewa, jak również pracownicy Klubu, w tym piłkarze pierwszej drużyny. Zawodnicy przeprowadzili w swoim gronie zbiórkę środków finansowych - część z nich przeznaczą bezpośrednio na zakup prezentów dla dzieci z domów dziecka, a za drugą część nabyli pięć koszulek meczowych - z nazwiskami Daniela Tanżyny, Marka Hanouska (obie z meczu Pucharu Polski z GKS-em 1962 Jastrzębie), Jakuba Wrąbla, Juliusza Letniowskiego (z meczu przeciw Koronie Kielce) i Pawła Zielińskiego.

Trykoty Widzewiaków trafiły na licytację na portalu Allegro - potrwa ona do najbliższej soboty 27 listopada. Cały zysk z licytacji przeznaczony zostanie na zakup podarunków dla dzieci, a zwycięzcy licytacji będą mogli zdecydować, czy na koszulce ma się znaleźć podpis jednego zawodnika, czy całej drużyny.

KLIKNIJ I LICYTUJ KOSZULKĘ DANIELA TANŻYNY

KLIKNIJ I LICYTUJ KOSZULKĘ MARKA HANOUSKA

KLIKNIJ I LICYTUJ KOSZULKĘ JAKUBA WRĄBLA

KLIKNIJ I LICYTUJ KOSZULKĘ JULIUSZA LETNIOWSKIEGO

KLIKNIJ I LICYTUJ KOSZULKĘ PAWŁA ZIELIŃSKIEGO

Mecz 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski z Wisłą Kraków (czwartek 2 grudnia, godz. 20:00) będzie finałem zbiórki charytatywnej, którą Klub organizuje we współpracy z łódzkimi domami dziecka. Kilka dni przed meczem i w dniu spotkania każdy kibic będzie mógł przekazać m.in. słodycze oraz gadżety Widzewa, które następnie trafią do podopiecznych lokalnych domów dziecka. O szczegółach związanych z finałem zbiórki Klub będzie informował w najbliższych dniach.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021 cz. II

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 41
2 Widzew Łódź 38
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 ŁKS Łódź 29
Pełna tabela