Aktualności

#WidzewPomaga również zwierzętom

Bramkarz Widzewa Jakub Wrąbel przeznaczył 1000 zł nagrody za zwycięstwo w plebiscycie na zawodnika meczu w spotkaniu z Miedzią Legnica na pomoc zwierzętom. Cały czas trwa także zbiórka na rzecz zwierząt ze schroniska przy ul. Marmurowej.

Do soboty (27 listopada) wszyscy chętni kibice mogą przekazywać do oficjalnego sklepu Widzewa zlokalizowanego pod trybuną D stadionu przy al. Piłsudskiego dary dla zwierząt znajdujących się pod opieką łódzkiego schroniska. W okresie zimowym szczególnie potrzebne są koce oraz wysokiej jakości karma bytowa dla psów. Oczywiście mile widziane są także miski, zabawki, gryzaki, smakołyki i inne akcesoria dla zwierząt. Od poniedziałku do piątku sklep czynny jest od 11:00 do 19:00, a w sobotę - od 11:00 do 16:00.

Finał akcji charytatywnej dla zwierząt będzie miał miejsce przed najbliższym meczem ligowym z Zagłębiem Sosnowiec (niedziela, 28 listopada, godz. 18:00). Wówczas dary będzie można zostawiać w specjalnym namiocie zlokalizowanym naprzeciwko sklepu, od strony al. Piłsudskiego. Później wszystko trafi do schroniska przy ul. Marmurowej w Łodzi.

W pomoc dla naszych czworonożnych przyjaciół zaangażował się także Jakub Wrąbel. Bramkarz czerwono-biało-czerwonych, wybrany przez kibiców najlepszym piłkarzem meczu z Miedzią Legnica, zdecydował, że kwotą 1000 zł - ufundowaną przez firmę ET Promo - wesprze Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt. DIOZ dąży do otwarcia przychodni weterynaryjnej, która będzie zajmowała się ratowanymi z interwencji zwierzętami - bitymi, głodzonymi, z wypadków komunikacyjnych. Zbiórka na rzecz DIOZ jest ogólnodostepna - znaleźć ją można TUTAJ.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 74
2 Widzew Łódź 59
3 Arka Gdynia 58
4 Korona Kielce 55
5 Odra Opole 48
6 Chrobry Głogów 47
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela