Aktualności

#WidzewPomaga: licytuj koszulki i spraw prezenty dzieciom z domów dziecka!

Zawodnicy Widzewa Łódź przekazali na licytację pięć koszulek meczowych - zysk z licytacji trafi na pomoc dzieciom z łódzkich domów dziecka w ramach akcji charytatywnej organizowanej przez Klub.

Mecz 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski z Wisłą Kraków (czwartek 2 grudnia, godz. 20:00) będzie finałem zbiórki charytatywnej, którą Klub organizuje we współpracy z łódzkimi domami dziecka. Kilka dni przed meczem i w dniu spotkania każdy kibic będzie mógł przekazać m.in. słodycze oraz gadżety Widzewa, które następnie trafią do podopiecznych lokalnych domów dziecka. O szczegółach zbiórki Klub będzie informował w najbliższych dniach.

W akcję włączają się zorganizowane grupy fanów Widzewa, jak również pracownicy Klubu, w tym piłkarze pierwszej drużyny. Zawodnicy przeprowadzili w swoim gronie zbiórkę środków finansowych - część z nich przeznaczą bezpośrednio na zakup prezentów dla dzieci z domów dziecka, a za drugą część nabyli pięć koszulek meczowych - z nazwiskami Daniela Tanżyny, Marka Hanouska (obie z meczu Pucharu Polski z GKS-em 1962 Jastrzębie), Jakuba Wrąbla, Juliusza Letniowskiego (z meczu przeciw Koronie Kielce) i Pawła Zielińskiego. Trykoty trafiły na licytację na portalu Allegro - potrwa ona do najbliższej soboty 27 listopada. Cały zysk z licytacji przeznaczony zostanie na zakup podarunków dla dzieci.

Zwycięzcy licytacji będą mogli zdecydować, czy na koszulce ma się znaleźć podpis jednego zawodnika, czy całej drużyny.

KLIKNIJ I LICYTUJ KOSZULKĘ DANIELA TANŻYNY

KLIKNIJ I LICYTUJ KOSZULKĘ MARKA HANOUSKA

KLIKNIJ I LICYTUJ KOSZULKĘ JAKUBA WRĄBLA

KLIKNIJ I LICYTUJ KOSZULKĘ JULIUSZA LETNIOWSKIEGO

KLIKNIJ I LICYTUJ KOSZULKĘ PAWŁA ZIELIŃSKIEGO

Przypominamy również, że już od jutra (poniedziałek 22 listopada) do soboty (27 listopada) wszyscy chętni kibice mogą przekazywać do oficjalnego sklepu Widzewa zlokalizowanego pod trybuną D stadionu przy al. Piłsudskiego dary dla zwierząt znajdujących się pod opieką łódzkiego schroniska dla zwierząt. W okresie zimowym szczególnie potrzebne są koce oraz wysokiej jakości karma bytowa dla psów. Oczywiście mile widziane są także miski, zabawki, gryzaki, smakołyki i inne akcesoria dla zwierząt. Od poniedziałku do piątku sklep czynny jest od 11:00 do 19:00, a w sobotę - od 11:00 do 16:00. Finał akcji charytatywnej dla zwierząt będzie miał miejsce przed najbliższym meczem ligowym z Zagłębiem Sosnowiec (niedziela, 28 listopada, godz. 18:00). Wówczas dary będzie można zostawiać w specjalnym namiocie zlokalizowanym naprzeciwko sklepu, od strony al. Piłsudskiego. Później wszystko trafi do schroniska przy ul. Marmurowej w Łodzi.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Wisła Kraków 02.12.2021 cz. III

Widzew Łódź - Wisła Kraków 02.12.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 41
2 Widzew Łódź 38
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 ŁKS Łódź 29
Pełna tabela