Aktualności

#WidzewFM: Aktywny tydzień w klubowym radiu

Kończący się tydzień obfitował w ciekawe audycje na antenie radia Widzew.FM. Gośćmi w studiu byli między innymi Leszek Bohdanowicz, Tomasz Wichniarek, Michał Opiłka i Marcin Broniszewski.

Poniedziałek rozpoczęliśmy od "Widzewskiego Poranka" prowadzonego przez Marcina Tarocińskiego i Marcina Łagiewskiego, którzy rozmawiali z Danielem Mąką i Przemysławem Olczakiem. Poranny program był okazją do podsumowania ponad 4 lat gry "Mąsi" w pierwszym zespole, a także przybliżenia słuchaczom kulisów najnowszego transferu drużyny futsalu, wzmocnionej przez byłego zawodnika Gatty Active Zduńska Wola - Michała Marciniaka.

Początek tygodnia z Widzew.FM [ODSŁUCHAJ]

We wtorek klub poinformował o rozpoczęciu cyklu testów młodych zawodników z niższych lig, a także zdolnych zawodników z Akademii Widzewa. O projekcie w studiu w "Sercu Łodzi" opowiedział Michał Opiłka, koordynator ds. skautingu młodzieżowego. Drugim gościem Jakuba Dyktyńskiego był Radosław Nawrot. Poznański dziennikarz przedstawił kibicom sylwetkę Pawła Tomczyka, który we wtorek został zaprezentowany jako nowy zawodnik Widzewa Łódź.

Testowanie w Widzewie - poznaj szczegóły! [ODSŁUCHAJ]

Środa przyniosła dużą porcję informacji o postępach w budowie Muzeum Widzewa, a szczegóły przybliżył kibicom Tomasz Gawroński, jego dyrektor. Nie zabrakło też relacji z ostatniego zwycięstwa koszykarek, o której w rozmowie z Marcinem Tarocińskim mówił Łukasz Czuku. W środę odbyła się również premiera pierwszej "Młodzieżówki" w 2021 r. Tematem audycji było okrojenie przez MOSiR liczby jednostek treningowych dla Akademii Widzewa w ośrodku przy ulicy Małachowskiego. Za mikrofonem zasiedli Arkadiusz Stolarek i Maciej Szymański, dyrektor Akademii.

Odsłuchaj premierową Młodzieżówkę w 2021 roku [KLIKNIJ]

W tzw. mały piątek, czyli czwartek, głównym tematem programu były transfery, a także kulisy procesu pozyskiwania i oceny nowych zawodników do pierwszej drużyny czterokrotnego mistrza Polski. W ogniu pytań kibiców znaleźli się Leszek Bohdanowicz, przewodniczący Rady Nadzorczej Widzew Łódź SA oraz Tomasz Wichniarek, odpowiedzialny za skauting zawodników oraz transfery dla zespołu trenera Enkeleida Dobiego.

Leszek Bohdanowicz i Tomasz Wichniarek o transferach Widzewa [POSŁUCHAJ]

O godz. 11:00 w czwartek fani historii klubu z al. Piłsudskiego 138 mogli posłuchać gawędy Kamila Wójkowskiego, który przybliżył słuchaczom ciekawe historie związane z zimowymi sparingami Widzewa.

Kiedyś to było... czyli zimowe granie Widzewa [KLIKNIJ]

Tydzień zakończyliśmy dwoma premierami. Gośćmi "Widzewskiego Poranka" byli asystent trenera Marcin Broniszewski i Przemysław Urbaniak, w przeszłości zawodnik Lecha Poznań, z którego trafił do Widzewa. Broniszewski przybliżył na antenie postępy drużyny w trakcie zimowych przygotowań, a Urbaniak opowiedział o swoich perypetiach przy okazji transferu do Łodzi. Następnie, po krótkiej przerwie, Marcin Tarociński rozpoczął kolejną odsłonę "Widzewskich Fanklubów". O FC Warta opowiadał Hubert, jeden z liderów tamtejszych kibiców.

Posłuchaj piątkowego "Widzewskiego Poranka" [KLIKNIJ]

Zachęcamy do słuchania audycji za pośrednictwem archiwum radia w klubowej aplikacji mobilnej oraz na stronie widzew.fm. W weekend na fanów czeka również pełna ramówka, wypełniona audycjami z minionego tygodnia. Szczegóły na stronie widzewskiej rozgłośni radiowej.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 01.03.2021

Trening 01.03.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 27
8 Odra Opole 24
9 Puszcza Niepołomice 23
10 Widzew Łódź 23
11 Chrobry Głogów 22
12 Korona Kielce 21
13 Stomil Olsztyn 20
Pełna tabela