Aktualności

#WidzewAmpFutbol: Przez Uniejów do Bielska-Białej

Widzewski zespół Amp futbolu weźmie udział w IV Turnieju Piłki Nożnej "Połączeni Pasją", który rozegrany zostanie na terenie Kompleksu Boisk im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie 18 września.

Piątek będzie pierwszym dniem turniejowych emocji, mecze rozegrają młodzieżowe zespoły wraz z członkami drużyn Olimpiad Specjalnych znajdujących się na terenie województwa łódzkiego. Na koniec turnieju rozegrany zostanie "mecz przyjaźni” w którym udział wezmą zawodnicy widzewskiej sekcji amp futbolu oraz zaproszeni goście.

Widzewiacy po wspólnej rywalizacji będą mieli do dyspozycji wszystkie oferowane przez ośrodek atrakcje - począwszy od doskonale przygotowanych boisk, przez nocleg, aż po możliwość skorzystania ze słynnych uniejowskich term. - Chcemy wykorzystać możliwości, jakie daje nam ośrodek w Uniejowie. Po treningach mamy zaplanowane zabiegi, które pozwolą zawodnikom odpowiednio zregenerować organizmy, aby być gotowym na kolejne treningi i starcia z wymagającymi rywalami - powiedział koordynator sekcji amp futbolu, Maciej Stoczkiewicz.

Niedawno w Nowym Targu widzewiacy osiągnęli pierwszy ligowy cel, jakim było zdobycie premierowego punktu w historii nowej sekcji. Najbliższy turniej Amp Futbol Ekstraklasy odbędzie się w dniach 3-4 października 2020 roku w Bielsku-Białej. W Łodzi ampfutbolowa elita rywalizować będzie 24 i 25 października.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Amp Futbol Polska


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela