Aktualności

#WidzewAmpFutbol: Faworyt turnieju nie dał szans rywalom

W sobotę na obiektach AZS-u Łódź odbył się pierwszy dzień trzeciego turnieju Amp Futbol Ekstraklasy 2020. Gospodarzem wydarzenia był Widzew Łódź Amp Futbol, który tego dnia mierzył się z Wisłą Kraków i Legią Warszawa.

Oprócz ekip z grodu Kraka i ze stolicy, swoje spotkania rozegrali także ampfutboliści Warty Poznań i TSP Kuloodpornych Bielsko-Biała. Od pierwszych spotkań widać było ogromną mobilizację i walkę o każdy centymetr boiska ze strony każdej z drużyn. Jak się okazało sobota należała do Wojskowych, którzy zwyciężyli swoje oba mecze (KOMPLET WYNIKÓW I WIĘCEJ).

Dwie porażki, podobnie jak łodzianie, zaliczyli także podopieczni trenera Dariusza Skrzypczaka. Gracze z Poznania najpierw ulegli krakowskiej Wiśle, a następnie okazali się słabsi od ekipy z Bielska-Białej.

- Czujemy duży niedosyt po dwóch meczach. Myśleliśmy, że z Wisłą uda nam się nawiązać jakąś walkę, ale ostatecznie był to jednostronny pojedynek. W meczu z TSP Kuloodpornymi liczyliśmy przynajmniej na punkt, ale w końcówce straciliśmy drugą bramkę i zabrakło nam czasu, aby odrobić straty - ocenił szkoleniowiec Warty Poznań.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z pierwszego dnia turnieju rozgrywanego w Łodzi (CZĘŚĆ I / CZĘŚĆ II). Przypominamy, że transmisję na żywo z niedzielnych pojedynków będzie można śledzić za pośrednictwem sport.tvp.pl.

Niedziela, 25 października:

08:30 Wisła Kraków - Legia Warszawa

09:45 Widzew Łódź - TSP Kuloodporni Bielsko-Biała

11:15 Legia Warszawa - Warta Poznań

12:30 TSP Kuloodporni Bielsko-Biała - Wisła Kraków

14:00 Widzew Łódź - Warta Poznań


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela