Aktualności

"Twój sąsiad - Widzew" - budżet obywatelski 2017

W oficjalnym serwisie internetowym klubu startuje kolejny blog tematyczny. Jego tematyką będzie szeroko rozumiany marketing w Widzewie.

Celem bloga jest nawiązanie komunikacji pomiędzy klubem a kibicami oraz stworzenie na stronie oficjalnej klubu miejsca, w którym zarejestrowani kibice Widzewa mogą przekazywać swoje pomysły, czy też zgłaszać uwagi do realizowanych inicjatyw. 

Widzewski Blog Marketingowy zaczyna z wysokiego pułapu, od zaproszenia kibiców Widzewa do dyskusji na temat łódzkiego budżetu obywatelskiego na rok 2017. RTS Widzew Łódź proponuje swoim kibicom udział w projekcie "Twój sąsiad - Widzew", którego celem jest wsparcie przez kibiców Widzewa ciekawych inicjatyw zgłoszonych w łódzkim budżecie obywatelskim. Co warte podkreślenia, nie zamierzamy ograniczać się do projektów sportowych, czy też związanych bezpośrednio z Widzewem. Chcemy, aby efektem akcji, było wsparcie przez kibiców Widzewa takich projektów w budżecie obywatelskim, które najlepiej wpłyną na Waszą okolicę, czy też ogólnie nasze miasto - Łódź.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pomysłem: https://www.laczynaswidzew.pl/widzewski-blog-marketingowy/-/blogs/-twoj-sasiad-widzew-lodzki-budzet-obywatelski-2017 oraz do dyskusji.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Lech II Poznań 17.02.2018

Widzew Łódź - Lech II Poznań 17.02.2018

Tabela rozgrywek

1 Sokół Aleksandrów Łódzki 37
2 Widzew Łódź 35
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 33
4 Huragan Morąg 30
5 Ursus Warszawa 28
6 Victoria Sulejówek 28
7 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28
Pełna tabela