Aktualności

"Trzy szybkie" z Michałem Millerem

Piłkarze Widzewa mają za sobą ostatni trening i mecz kontrolny w 2017 r. Teraz czas na odpoczynek i regenerację. Jak planuje go spędzić Michał Miller?

Widzew.com: Przerwa od treningów stała się faktem. Potrzebujesz tego odpoczynku czy niekoniecznie?

Michał Miller: Przede wszystkim ciężko jest urlopować, gdy nastroje nie są takie, jakie chcielibyśmy, żeby były. Gdybyśmy urlop zaczynali jako lider, byłoby dużo łatwiej korzystać z tej przerwy. Odpoczynek na pewno mi się przyda. W przerwie letniej nie miałem czasu na regenerację, dlatego liczę, że te kilka tygodni dobrze mi zrobi. Będę mógł więcej czasu spędzić z rodziną.

Zaplanowałeś już cały urlop? Zostajecie w Łodzi? Wyjeżdżacie?

- Obecnie niczego nie planuję. Tak jak powiedziałem wcześniej, chcę ten czas spędzić z rodziną. Muszę trochę "zresetować" głowę, żeby od połowy stycznia być przygotowanym już w stu procentach do ciężkiej pracy.

Zaplanowaliście już święta?

- To już chyba u nas tradycja, że w święta trochę podróżujemy. Wigilię i poranek pierwszego dnia świąt spędzamy u rodziny mojej narzeczonej w Poznaniu, a zaraz po śniadaniu na resztę świąt jedziemy w moje rodzinne strony, na Mazury. Tam zostaniemy aż do nowego roku.

Przy okazji chciałbym życzyć wszystkim sympatykom Widzewa pogodnych i spokojnych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku, który mam nadzieję przyniesie nam wszystkim upragniony awans do II ligi.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzewska choinka 07.12.2019

Widzewska choinka 07.12.2019

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela