Aktualności

"Trzy szybkie" z Michałem Millerem

Piłkarze Widzewa mają za sobą ostatni trening i mecz kontrolny w 2017 r. Teraz czas na odpoczynek i regenerację. Jak planuje go spędzić Michał Miller?

Widzew.com: Przerwa od treningów stała się faktem. Potrzebujesz tego odpoczynku czy niekoniecznie?

Michał Miller: Przede wszystkim ciężko jest urlopować, gdy nastroje nie są takie, jakie chcielibyśmy, żeby były. Gdybyśmy urlop zaczynali jako lider, byłoby dużo łatwiej korzystać z tej przerwy. Odpoczynek na pewno mi się przyda. W przerwie letniej nie miałem czasu na regenerację, dlatego liczę, że te kilka tygodni dobrze mi zrobi. Będę mógł więcej czasu spędzić z rodziną.

Zaplanowałeś już cały urlop? Zostajecie w Łodzi? Wyjeżdżacie?

- Obecnie niczego nie planuję. Tak jak powiedziałem wcześniej, chcę ten czas spędzić z rodziną. Muszę trochę "zresetować" głowę, żeby od połowy stycznia być przygotowanym już w stu procentach do ciężkiej pracy.

Zaplanowaliście już święta?

- To już chyba u nas tradycja, że w święta trochę podróżujemy. Wigilię i poranek pierwszego dnia świąt spędzamy u rodziny mojej narzeczonej w Poznaniu, a zaraz po śniadaniu na resztę świąt jedziemy w moje rodzinne strony, na Mazury. Tam zostaniemy aż do nowego roku.

Przy okazji chciałbym życzyć wszystkim sympatykom Widzewa pogodnych i spokojnych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku, który mam nadzieję przyniesie nam wszystkim upragniony awans do II ligi.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Tabela rozgrywek

5 Garbarnia Kraków 10
6 Olimpia Elbląg 9
7 Błękitni Stargard 9
8 Widzew Łódź 8
9 GKS Katowice 7
10 Elana Toruń 7
11 Lech II Poznań 7
Pełna tabela