Aktualności

"Profilaktyka i Zdrowie" zostaje z Widzewem

Z przyjemnością informujemy że firma "Profilaktyka i Zdrowie lek. med. Sławomir Walczak" w nowym sezonie nie tylko pozostanie głównym partnerem medycznym Widzewa, ale również zwiększy zakres współpracy z łódzkim klubem.

Firma "Profilaktyka i Zdrowie" powstała w Łodzi w 2000 roku i od tego czasu zajmuje się kompleksową i profesjonalną opieką profilaktyczną zakładów pracy z zakresu medycyny pracy, wykonując m.in. badania wstępne, okresowe i kontrolne. Firma dysponuje trzema nowoczesnymi placówkami na terenie Łodzi, w których świadczony jest szeroki zakres konsultacji lekarskich oraz badań laboratoryjnych i diagnostycznych.

"Profilaktyka i Zdrowie" to również zespół doświadczonych lekarzy medycyny pracy i lekarzy specjalistów posiadających najwyższe kwalifikacje naukowe. Firma stawia na nieustanne podnoszenie jakości swoich usług oraz poszerzanie zakresu opieki profilaktycznej. Swoim klientom i pacjentom oferuje nie tylko pełen profesjonalizm, ale także pełne życzliwości i troski podejście.

Serdecznie dziękujemy firmie "Profilaktyka i Zdrowie" za okazane zaufanie!

******

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 58
2 Widzew Łódź 55
3 GKS Katowice 54
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela