Aktualności

#PółPolski: Wypełnijmy Serce Łodzi na Sandecję!

Piątek 30 lipca to ostatni dzień zakupu karnetów na mecze domowe Widzewa Łódź w sezonie 2021/2022. Jednocześnie trwają już zapisy na pierwsze spotkanie - przeciw Sandecji Nowy Sącz.

Przed sezonem 2021/2022 na zakup karnetu na mecze domowe Widzewa Łódź zdecydowało się już ponad 14,8 tys. kibiców. Sprzedaż otwarta trwa do piątku 30 lipca do 23:59. W poprzednich sezonach kibice Widzewa Łódź wielokrotnie pokazywali, że karnet to nie tylko wejściówka na mecz, ale symbol przywiązania do Klubu i cegiełka na jego odbudowę. Teraz Ty też możesz mieć swój #KarnetNaWidzew! Dziesiątki miast, miasteczek i miejscowości, tysiące kilometrów, by wypełnić Serce Łodzi. #PółPolski jest z nami - kup swój karnet na Widzew!

#PÓŁPOLSKI TO MY - DOŁĄCZ DO NAS I KUP KARNET NA WIDZEW [KLIKNIJ]

Jednocześnie trwają już zapisy na pierwszy mecz ligowy Widzewiaków w nowym sezonie - w niedzielę 1 sierpnia łodzianie o 12:40 zainaugurują sezon spotkaniem z Sandecją Nowy Sącz.

Podobnie jak w poprzednim sezonie, zapisy na mecz prowadzone będą poprzez stronę https://widzew.com/web/bilety/rezerwacja-covid. Każdy posiadacz karnetu będzie mógł zaznaczyć okienko, w którym potwierdzi, czy posiada zaświadczenie o szczepieniu przeciwko COVID-19 i czy może je okazać. W praktyce szczepienie przeciw COVID-19 umożliwi wejście na każdy domowy mecz Widzewa Łódź (chyba że zmianie ulegną przepisy rządowe). Po potwierdzeniu system automatycznie wliczy taką osobę poza limit 50% pojemności stadionu określonego w rozporządzeniu. Karnetowicze, którzy zaznaczą w systemie, że posiadają zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19 i tym samym nie będą zaliczani do limitu określonego w rozporządzeniu, będą zobowiązani okazać przy wejściu na stadion zaświadczenia o szczepieniu, tzw. paszport covidowy lub informację o szczepieniu z Internetowego Konta Pacjenta.

Karnetowicze, którzy nie potwierdzą posiadania zaświadczenia o szczepieniu przeciw COVID-19 w momencie zapisu na mecz, będą mogli wejść na stadion do liczby stanowiącej 50% pojemności stadionu, czyli w maksymalnej liczbie 8721. Jeśli osób takich będzie więcej, o wejściu na pierwszy mecz będzie decydować kolejność zgłoszeń, a w kolejnych spotkaniach - liczba meczów, w których wziął udział karnetowicz nieposiadający zaświadczenia o szczepieniu.

INFORMACJE O ZASADACH ZAPISÓW NA MECZ WIDZEW - SANDECJA

HARMONOGRAM ZAPISÓW NA MECZ WIDZEW ŁÓDŹ - SANDECJA NOWY SĄCZ

29 lipca (czwartek) godz. 12:00 - 31 lipca (sobota) godz. 12:00 - zapisy na mecz dla karnetowiczów

od 31 lipca (sobota) od godz. 15:00 - otwarta sprzedaż biletów

1 sierpnia (niedziela) godz. 12:40 - początek meczu z Sandecją

ZAPISZ SIĘ NA MECZ WIDZEW ŁÓDŹ - SANDECJA NOWY SĄCZ

Jeśli dysponujesz dokumentem potwierdzającym szczepienie przeciw COVID-19, zgłoś to podczas zapisu na mecz - w ten sposób zwiększasz szanse innych kibiców na obejrzenie spotkania z Sandecją Nowy Sącz. Wspólnie wypełnijmy Serce Łodzi!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Polonia Warszawa (U-17) 18.09.2021

Widzew Łódź - Polonia Warszawa (U-17) 18.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela