Aktualności

#PółPolski to my! Czas ucieka - przedłuż karnet!

Już tylko niecałe sześć godzin pozostało kibicom Widzewa Łódź na przedłużenie abonamentu na swoje dotychczasowe miejsce w Sercu Łodzi.

Kibice czerwono-biało-czerwonych to fenomen, którego Widzewowi zazdrości cała Polska. Tysiące kilometrów pokonywane przez fanów "drużyny z charakterem" z każdego zakątku kraju, Europy i świata na mecz z udziałem Widzewa potwierdzają, że środowisko wokół Klubu z al. Piłsudskiego 138 to niesamowity kapitał społeczny. Udowadnia to również liczba przedłużonych karnetów na domowe spotkania Widzewa Łódź, które niezmiennie od lat cieszą się ogromną popularnością.

"Czerwona armia" w ciągu pierwszych 24 godzin sprzedaży karnetów na sezon 2021/22 wykupiła ponad 3 tysiące stałych wejściówek na spotkania RTS, niemal wyrównując swój dobowy rekord sprzedaży karnetów, wynoszący 3320 abonamentów. Karnetowicze śledzą licznik na oficjalnej stronie Klubu, obserwując szaleństwo niespotykane w kraju nad Wisłą przy okazji sprzedaży biletów na jakiekolwiek wydarzenia sportowe. Wypełniony stadion przy al. Piłsudskiego 138 to obrazek, który wrył się już w świadomość kibiców w całej Polsce.

Chętni do przeżywania piłkarskich emocji w Sercu Łodzi, którzy posiadali karnet w poprzednim sezonie, mają czas tylko do soboty 17 lipca do godz. 23:59. To właśnie wtedy minie pierwszy etap przedłużania karnetów z możliwością zachowania dotychczasowego miejsca. Na taki ruch zdecydowało się już prawie 10 tysięcy kibiców z całego kraju.

Nie strać szansy! Udowodnijmy, że #PółPolski to My [KUP KARNET]

Niedziela (18 lipca) to dzień przerwy technicznej. W poniedziałek 19 lipca o 9:00 ruszy sprzedaż karnetów z możliwością zmiany miejsc dla osób z Klubu "1910" oraz kibiców z sektórów A5 i A8. Potrwa do końca dnia - do godz. 23:59. We wtorek o 9:00 rozpocznie się etap sprzedaży z możliwością zmiany miejsca dla pozostałych kibiców, który potrwa do środy do 23:59. W piątek 23 lipca o godz. 9:00 ruszy otwarta sprzedaż karnetów.


Kibiców chcących przedłużyć swoje dotychczasowe miejsce zachęcamy do zapoznania się z artykułem, w którym zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania fanów. Dowiecie się tam między innymi gdzie znaleźć swój numer karnetu lub dlaczego cena abonamentów na poszczególne rundy różni się od siebie.

[KLIKNIJ i przeczytaj karnetowe FAQ]


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Polonia Warszawa (U-17) 18.09.2021

Widzew Łódź - Polonia Warszawa (U-17) 18.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela