Aktualności

#PółPolski: Miasta regionu w Sercu Łodzi

Widzew jest wszędzie! W strefie kibica przed meczem z GKS-em Katowice zaprezentują się wybrane miasta z województwa łódzkiego.

Kibice Widzewa na mecze wyjazdowe i domowe dojeżdżają nie tylko z Łodzi, ale także z wielu zakątków Polski i Europy, wspierając Klub w każdych warunkach. Władze Widzewa Łódź zdecydowały się rozpocząć akcję zapraszania do odwiedzin Serca Łodzi burmistrzów i prezydentów miejscowości, w których Widzew posiada silne fankluby, by wyjść naprzeciw lokalnym wspólnotom, z których wywodzą się fani czterokrotnego mistrza Polski.

Na meczu z GKS-em Katowice będziemy gościć na stadionie włodarzy gminy Andrespol, a także miast: Łowicza, Koluszek, Poddębic i Skierniewic. W strefie kibica, oprócz dotychczasowych atrakcji, pojawią się stoiska promujące poszczególne miejscowości i regiony. Na fanów czterokrotnego mistrza Polski czekają ciekawe propozycje z poszczególnych miast, a nawet wozy strażackie i... orkiestra. Z kolei władze zaproszonych miejscowości zasiądą w loży prezydenckiej stadionu przy al. Piłsudskiego 138.

Przy okazji następych spotkań planowane są kolejne zaproszenia dla przedstawicieli "widzewskich" miast i miejscowości, z których kibice regularnie pokonują znaczne odległości i wypełniają trybuny Serca Łodzi.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela