Aktualności

#PółPolski: Kibice Widzewa Łódź kupili 15 322 karnety

Zakończyła się sprzedaż karnetów na mecze domowe Widzewa Łódź w sezonie 2021/2022. Po raz kolejny okazało się, że #PółPolski to My - fani czerwono-biało-czerwonych zakupili 15 322 abonamenty.

Choć w Polsce nadal obowiązują obostrzenia związane z uczestnictwem kibiców w wydarzeniach sportowych, kibice Widzewa Łódź po raz kolejny pokazali, że są ze swoim zespołem na dobre i na złe, bez względu na okoliczności.

W ciągu ostatnich kilku tygodni fani czerwono-biało-czerwonych zakupili 15 322 karnety, co jest najlepszym wynikiem wśród wszystkich polskich klubów piłkarskich, nie tylko na poziomie I ligi, ale również ekstraklasy.

- W pierwszej chwili tak doskonały wynik sprzedaży nie wydawał się wcale tak oczywisty, bo braliśmy oczywiście pod uwagę, że wciąż niepewna sytuacja gospodarcza i epidemiologiczna związana z pandemią COVID-19 mogła odbić się na naszych kibicach oraz partnerach biznesowych. Tymczasem zainteresowanie kibiców karnetami było tak ogromne, że w odpowiedzi na ich prośby i apele przedłużaliśmy poszczególne etapy sprzedaży - mówi Michał Rydz, wiceprezes Widzew Łódź SA.

- Bardzo dziękujemy wszystkim fanom, którzy zdecydowali się na zakup karnetu. To dla nas dowód zaufania, motywujący do jeszcze cięższej pracy, ale również zapewniający Klubowi stabilne funkcjonowanie i umożliwiający budowę zespołu, który ma walczyć o najwyższe sportowe cele - dodaje.

Już pierwszy rozgrywany w Sercu Łodzi mecz - przeciw Sandecji Nowy Sącz - przyciągnął na trybuny ponad 13 tys. osób, co było drugą w tamten weekend frekwencją w całej Polsce.

Obecnie trwa etap odbioru i wysyłki karnetów. W dni robocze odbiór karnetów w kasie nr 2 i oficjalnym sklepie Widzewa Łódź jest możliwy w godz. 11:00 - 19:00, a w soboty - w godz. 11:00 - 16:00.

W dniu meczu z Chrobrym Głogów (niedziela 15 sierpnia, godz. 12:40) fani będą mogli odbierać swoje karnety w dodatkowo uruchomionej kasie nr 3, ale ze względu na dużą liczbę klientów nie będzie to możliwe w oficjalnym sklepie Widzewa Łódź.

Przypominamy, że karta karnetowa do czasu całkowitego zdjęcia obostrzeń nie będzie fizycznie potrzebna do wejścia na stadion. Karnet ma charakter wieloletniej Karty Widzewiaka, z którą związana będzie możliwość korzystania z różnych usług i benefitów. O szczegółach tego projektu Klub będzie informować w oddzielnych komunikatach.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021 CZ. II

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021 CZ. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 Miedź Legnica 24
4 GKS Tychy 22
5 Sandecja Nowy Sącz 22
6 ŁKS Łódź 20
7 Arka Gdynia 20
Pełna tabela