Aktualności

#Piłsudskiego138 Extra: Bogusław Kukuć i Piotr Szarpak bez tajemnic

W czwartek 27 lutego o godzinie 19:10 w Restauracji "W Sercu Łodzi" odbędzie się kolejne wyjątkowe spotkanie, którego gospodarzem będzie Marcin Tarociński.

Gośćmi doskonale znanego kibicom Widzewa "Tarota" będą świadkowie i jednocześnie uczestnicy najpiękniejszych wydarzeń w historii klubu.

Bogusław Kukuć to dziennikarz o uznanej marce, który od kilku dekad komentuje widzewską rzeczywistość, towarzysząc klubowi podczas jego największych sukcesów, ale też będąc w centrum wydarzeń trudnych, niekiedy dramatycznych. Czy faktycznie jego długopisem rezygnację z pracy, niedługo po wywalczeniu pierwszego, historycznego tytułu mistrza Polski, złożył Jacek Machciński? Który trener był jego ulubionym, a z którym współpracowało się mu najtrudniej? Dociekliwy, niestroniący od trudnych tematów dziennikarz tym razem sam stanie w ogniu pytań fanów, którzy będą mieli niepowtarzalną okazję porozmawiać z nim osobiście o czasach zamierzchłych, ale też o przyszłości klubu.

Oprócz niego Restaurację "W Sercu Łodzi" odwiedzi tego dnia również Piotr Szarpak. Dwukrotny mistrz Polski, strzelec pamiętnej bramki w starciu z Legią Warszawa, uczestnik Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA cały czas interesuje się losami klubu, chodzi na jego mecze, a w między czasie zajmuje się również szkoleniem młodzieży. Jak wspomina swoją przygodę z Widzewem? Czy pamięta gola na wagę mistrzostwa Polski strzelonego Maciejowi Szczęsnemu? Ciekawych pytań do mającego na koncie ponad 150 występów w czerwono-biało-czerwonych barwach w ekstraklasie charakternego pomocnika na pewno nie zabraknie. Warto przygotować je sobie już dzisiaj!

A spotkać Bogusława Kukucia, Piotra Szarpaka i Marcina Tarocińskiego będziecie mogli już w czwartek 27 lutego o godzinie 19:10 w Restauracji "W Sercu Łodzi". Wstęp oczywiście wolny, niezapomnianie przeżycia gwarantowane. Współtwórzcie z nami #Piłsudskiego138 Extra.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 08.08.2020

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 08.08.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 63
2 Widzew Łódź 59
3 GKS Katowice 59
4 Bytovia Bytów 52
5 Resovia 52
6 Stal Rzeszów 51
7 Garbarnia Kraków 50
Pełna tabela