Aktualności

#P138: Zadaj pytanie nowemu szefowi działu skautingu Widzewa!

Gościem w internetowym programie #Piłsudskiego138 będzie Tomasz Wichniarek, który będzie odpowiadać na przysyłane przez kibiców pytania.

Szef działu skautingu został zaprezentowany we wtorek za pośrednictwem klubowych mediów. Po udzieleniu wywiadu stronie oficjalnej, Wichniarek był gościem Marcina Tarocińskiego w trakcie "Widzewskiego Poranka" w radiu Widzew.FM. Teraz przychodzi czas, by nowego pracownika klubu oddać do dyspozycji kibiców, którzy są ciekawi strategii, jaką ma obrać w nowej pracy Wichniarek.

Tomasz Wichniarek: Lubię pracować tam, gdzie są emocje

Fani czerwono-biało-czerwonych swoje pytania mogą zadawać w komentarzach na Facebooku, czacie na YouTube oraz na Twitterze za pośrednictwem hashtagu #P138. Warto zaznaczyć, że Wichniarek ze względów bezpieczeństwa nie zasiądzie w studiu WidzewTV, ale będzie dostępny za pośrednictwem połączenia online.

"Chcę, by widzewska siatka skautingowa była powodem do dumy"

Początek programu punktualnie o godz. 19:10. Zachęcamy sympatyków czterokrotnego mistrza Polski do oglądania magazynu za pośrednictwem oficjalnego profilu klub na Facebooku (POLUB NAS) oraz kanału klubowej telewizji na platformie Youtube (SYBSKRYBUJ).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 01.03.2021

Trening 01.03.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 27
8 Odra Opole 24
9 Puszcza Niepołomice 23
10 Widzew Łódź 23
11 Chrobry Głogów 22
12 Korona Kielce 21
13 Stomil Olsztyn 20
Pełna tabela