Aktualności

#P138: Trener i kapitan tuż przed startem sezonu I ligi

Jak czwartek, to oczywiście kolejna edycja magazynu #Piłsudskiego 138. Tym razem gośćmi programu będą przedstawiciele pierwszej drużyny Widzewa.

I to wyjątkowi, bo w osobach trenera Enkeleida Dobiego oraz kapitana zespołu - Marcina Robaka. Już w sobotę o godzinie 12:40 na boisku w Pruszkowie widzewiacy wyjazdowym meczem z Radomiakiem rozpoczną walkę o pierwszoligowe punkty, więc tematów do poruszenia podczas programu nie powinno brakować.

Podczas przerwy między sezonami w drużynie Widzewa doszło do wielu zmian kadrowych. W zespole jest sporo nowych osób, również w postaci trenera Dobiego, a Widzew ma za sobą przygotowania, podczas których rozegrał dwa sparingi oraz oficjalny mecz w Fortuna Pucharze Polski. Między innymi o tym z trenerem Dobim oraz Marcinem Robakiem będzie rozmawiał prowadzący program Łukasz Czuku.

Początek 61. odcinka #Piłsudskiego138 już w czwartek 27 sierpnia o godzinie 19:10. Ulubiony program kibiców Widzewa można śledzić za pośrednictwem oficjalnego profilu klubu na Facebooku (POLUB) oraz na kanale WidzewTV na platformie Youtube (SUBSKRYBUJ). Zachęcamy do oglądania i aktywnego zadawania pytań!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela