Aktualności

#P138: Amp futboliści wchodzą do gry

Gośćmi najnowszej odsłony internetowego magazynu #Piłsudskiego138 będzie członek sztabu szkoleniowego i bramkarz sekcji Widzew Łódź Amp Futbol, którzy w najbliższy weekend zadebiutują w rozgrywkach ekstraklasy.

Piłkarze sekcji amp futbolu 5 września rozpoczną rywalizację w Amp Futbol Ekstraklasie. Zawodnicy wyjadą do Nowego Targu, gdzie w trakcie dwudniowego turnieju zmierzą się z piłkarzami Legii Warszawa, Warty Poznań, Husarii Kraków i TS Podbeskidzia Kuloodpornych Bielsko-Biała.

Start w rozgrywkach będzie głównym tematem 62. odcinka ulubionego programu kibiców Widzewa, prowadzonego przez Łukasza Czuku. Tym razem kibice będą mogli poznać bliżej specyfikę gry bramkarzy sekcji amp futbolu, którzy są pozbawieni górnej kończyny. Gośćmi w studiu będą trener Szymon Stanira, golkiper Mateusz Kowalczyk oraz zdalnie, koordynator sekcji Maciej Stoczkiewicz.

Zachęcamy fanów czerwono-biało-czerwonych do oglądania najnowszego odcinka #P138, który rozpocznie się w czwartek 3 września punktualnie o godz. 19:10. Kibice w trakcie trwania programu tradycyjnie będą mogli zadawać pytania za pomocą czatu i komentarzy. Transmisja dostępna będzie za pośrednictwem oficjalnego profilu klubu na portalu Facebook (POLUB) oraz na kanale WidzewTV na platformie Youtube (SUBSKRYBUJ).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela