Aktualności

#NaWidzewie: Jak budować klub, który ma znaczenie

W środę 27 maja Maciej Szymański przeprowadził ostatnie w tym sezonie spotkanie z serii #NaWidzewie, które dotyczyło budowania klubowej kultury.

Webinar kierowany jest do trenerów, ale też wszystkich osób, które chcą wiedzieć więcej na temat tego, jak funkcjonuje Akademia Widzewa.   

Z wirtualnego spotkania można dowiedzieć się, jakie narzędzia mogą stosować kluby jako organizacje oraz konkretnie trenerzy, by budować elementy rozpoznawalne w swojej pracy. Maciej Szymański, dyrektor klubowej Akademii, przedstawił, które wartości chciałby rozwijać w kierowanej przez niego widzewskiej kuźni talentów i wyjaśnił w jaki sposób można to zrobić.

Zagadnienia, które zostały poruszone w trakcie webinaru, dotyczyły stylu gry, charakterystyki zawodnika, sposobu organizacji jednostki treningowej i prowadzenia rywalizacji sportowej, ale również bardzo ważnej kwestii niezwiązanej bezpośrednio z grą w piłkę, czyli poszanowania tradycji klubowej.

Dyrektor Akademii podkreślił przy tym, że najważniejsze są realne działania, które budują autentyczność.

W drugiej części spotkania Szymański odpowiadał na pytania, które były zadawane przez widzów - mailowo i za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Cały webinar w każdej chwili obejrzeć można za pośrednictwem klubowej telewizji na kanale WidzewTV w serwisie YouTube (SUBSKRYBUJ).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela