Aktualności

(Nad)komplet lóż na stadionie wyprzedany!

Widzew nie ustępuje w staraniach o poszerzenie oferty najmu lóż biznesowych. Do grona najemców dołączyły kolejne dwie firmy - łącznie jest ich 25. Zainteresowanie lożami nie maleje, a klub chce pozyskać ostatnie pomieszczenie, które można adaptować na potrzeby loży biznesowej.

Zgodnie z założeniami projektu architektonicznego stadionu Widzewa, w obrębie trybuny A znaleźć się miało 18 pomieszczeń dedykowanych jako loże biznesowe. Znajdują się one na II piętrze obiektu, w przestrzeni przeznaczonej dla gości VIP. Już w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017, a więc pierwszej po otwarciu nowego stadionu, najemców znalazło aż 14 lóż. Były to m.in. firmy członków Stowarzyszenia RTS, którzy chcieli w ten sposób wspomóc klub w odbudowie.

Szybko okazało się jednak, że 18 lóż biznesowych to za mało - firm chętnych na ich wynajem na kolejny sezon było zdecydowanie więcej. Klub wynegocjował więc z operatorem stadionu przejecie pomieszczeń na III piętrze, które można było dostosować do wymogów klientów biznesowych. Usytuowana tam została m.in. największa loża biznesowa, należąca do sponsora strategicznego klubu - spółki Murapol. Z biegiem czasu zmieniała się również motywacja firm zainteresowanych wynajmem własnej przestrzeni w Sercu Łodzi. Początkowo chodziło im o emocje czysto kibicowskie, ale później dochodziły do tego możliwości biznesowe, jakie daje członkostwo w Widzewskim Klubie Biznesu.

- Loże biznesowe to jeden z filarów klubu. Na pewno cieszy fakt, że zainteresowanie najmem własnego pomieszczenia na Widzewie stale rośnie. Najemcy chcą aktywnie brać udział w fenomenie, jaki ma miejsce na trybunach, ale ważnym aspektem jest też przynależność do społeczności biznesowej, którą tworzą najemcy lóż, partnerzy i sponsorzy klubu. Jedyną niedogodnością są dziesiątki telefonów, jakie odbierają najemcy z pytaniem, czy przypadkiem nie zostało w loży wolne miejsce na mecz - mówi Łukasz Kolecki, kierownik ds. sprzedaży w Widzewie.

Przed rozpoczęciem rundy wiosennej obecnego sezonu klub pozyskał dwóch nowych najemców lóż. Było to możliwe dzięki rozmowom z operatorem stadionu, które zakończyły się wygospodarowaniem kolejnych przestrzeni biznesowych. W tym momencie nie ma już jednak dostępnych rozwiązań, a kolejka firm chętnych do najmu loży biznesowej na Widzewie nie maleje. W najbliższym czasie będą prowadzone rozmowy nad pozyskaniem ostatniego pomieszczenia, które spełnia wymogi loży biznesowej.

Dziękujemy wszystkim najemcom lóż biznesowych, wspierających klub swoim działaniem. Państwa zaangażowanie to olbrzymi wkład w odbudowę Widzewa!

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 35
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela