Aktualności

"Młody Widzew" idealnym pomysłem na aktywną sobotę

25 maja w ośrodku sportowym przy ul. Małachowskiego w Łodzi odbędą się kolejne zajęcia sportowe dla najmłodszych.

Zajęcia skierowane są do chłopców i dziewczynek urodzonych w latach od 2012 do 2015, którzy w treningach uczestniczyć będą z jednym rodzicem. Każde dziecko powinno mieć ze sobą piłkę i własny strój sportowy. Ten ostatni obowiązuje również opiekuna. Za pracę z najmłodszymi odpowiadają trenerzy: Marcin Płuska, Sebastian Madera, Norbert Smorawski, Dariusz Nawrocki, Damian Bedynek i Hubert Poliszuk.

"Młody Widzew" to jednak nie tylko trening. Zajęcia w ramach tego wyjątkowego cyklu mają charakter opowieści ruchowej połączonej z elementami koordynacji fizycznej oraz techniki. Spotkania zostały przygotowane tematycznie, a ich motywy przewodnie związane są z popularnymi bajkami. Dzieci wcielają się w postaci swoich ulubionych bohaterów filmów animowanych i uczestniczą w związanych z nimi zabawach. Dotychczas mieli okazję poznać już bliżej świat Smerfów, Aut czy Asteriksa i Obeliksa. Warto pamiętać, że każde spotkanie to zupełnie nowa zabawa, dlatego również na regularnych uczestników naszej zabawy czekają kolejne niepowtarzalne przeżycia i emocje.

Projekt, który zainaugurowany został 23 marca, przewiduje jeszcze trzy spotkania tematyczne - w soboty: 25 maja oraz 8 i 15 czerwca. Spotkanie z "Młodym Widzewem" trwa około 60 minut. Zbiórkę zaplanowano na godzinę 8:15, a początek treningów na 8:30. Zajęcia będą się odbywać na obiektach treningowych przy ul. Małachowskiego. Liczba miejsc jest nieograniczona, dlatego klub nie przewiduje wcześniejszych zapisów.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening na stadionie 01.06.2020

Trening na stadionie 01.06.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela