Aktualności

[KONKURS] Dzień kobiet - "Jestem Widzewiaczką"

#WidzewKochaKobiety. Zapraszamy wszystkie panie do udziału w konkursie „Jestem Widzewiaczką”.

Konkurs dla pań na "Widzewski Dzień Kobiet"
Temat pracy: "Jestem Widzewiaczką".
Forma i treść zależy tylko od Waszej wyobraźni. Mogą to być zdjęcia lub filmy. Efekty trzeba opublikować do końca 9 marca pod tym postem konkursowym na facebooku lub na swoim instagramie z hash tagiem #WidzewKochaKobiety.

Nagrody ufundowały firmy współpracujące z Widzewem

Wiktoria Kaliszan – usługa makijażu permanentnego

- Wiedzę merytoryczną oraz praktyczną w zakresie makijażu permanentnego zdobyłam dzięki szkoleniu u znanej specjalistki Lucyny Zakrzewskiej – podkreśla Wiktoria Kaliszan, który prywatnie jest partnerką pomocnika Widzewa Maćka Kazimierowicza. - Doradzam oraz dzielę się wiedzą z dziedziny makijażu permanentnego, tak aby każda z klientek doceniła wartość swojego piękna.

Wiktoria klientki przyjmuje w Pszczynie (Goczałkowice, ulica Szkolna), Łodzi (ulica Cynarskiego) i w Warszawie (z dojazdem). Więcej na facebooku Wiktorii

Sklep Widzewa – trzy damskie koszule z najnowszej kolekcji

Od września 2017 roku na stadionie działa oficjalny sklep Widzewa. Można w nim kupić zarówno kibicowskie akcesoria, bez których trudno wyobrazić sobie wyjść na mecz w Sercu Łodzi - szaliki, koszulki , jak i kolekcje casualowe z widzewskimi motywami jak np. koszule, koszulki, bluzy czy swetry. Nie brakuje też takich dodatków jak portfele, paski, krawaty, smycze, poduszki.

W ramach nowej kolekcji przygotowaliśmy m.in. koszule damskie z subtelnie wyszytym herbem Widzewa. Sklep Widzewa działa w trybunie D stadionu przy al. Piłsudskiego i w internecie.  

Facebook Sklep Widzewa

Gejsza Sushi – bony do wykorzystania w restauracji

Restauracja specjalizuje się nie tylko w najpopularniejszym przysmaku kuchni japońskiej, ale stara się doprowadzić do ideału sztukę gotowania ramenu. - Każdy posiłek w naszej restauracji to pokaz, w którym doznania smakowe nawet nie tyle współgrają z genialną kompozycją wizualną, ale często wprost z niej wynikają – zachwala Cezary Drożdżewicz, menedżer restauracji. – Stawiamy na produkty najwyższej jakości. Sprowadzamy ryby niemalże prosto z kutrów rybackich.

Facebook Gejsza Sushi.

Klinika Fryzjerstwa i Urody Wdowiak - bony na usługi fryzjerskie i kosmetyczne

W klinice można liczyć na profesjonalne i kompleksowe usługi fryzjerskie, a także kosmetyczne związane zarówno z pielęgnacją twarzy, stóp i dłoni oraz relaksacyjne jak masaże.

– To miejsce z niepowtarzalną atmosferą dające poczucie piękna oraz satysfakcji. Zapewniamy porady wykwalifikowanych ekspertów i usługi wykonywane przez profesjonalny personel, który wciąż się szkoli w nowinkach w swoim fachu – zapewnia Karolina Wdowiak, menedżer Kliniki.

Facebook Kliniki Wdowiak

Emi quelle – bon na zakupy w sklepie

Najemca skajbosku w Sercu Łodzi zajmuje się importem odzieży z Francji i Włoch. - Co tydzień znajdziecie u nas najnowsze kolekcje ze świata mody. W naszych ofertach można nabyć odzież damską ,która jest starannie dobrana do każdego z klienta – podkreślają właściciele firmy.

Emi Quelle zajmuje się sprzedażą hurtową, a także detaliczną. Kurtki na każdą porę roku czy sukienki można obejrzeć w centrum handlowym Ptak (hala G, box 68) i na facebooku (https://www.facebook.com/emiquelle/).

Termy Uniejów – 3 podwójne zaproszenia na relaks

Po odkryciu wód geotermalnych i wybudowaniu kompleksu basenów, oddalony około 60 km od Łodzi Uniejów zyskał status Uzdrowiska. Termy Uniejów to miejsce niezwykłe – łączy rozrywkę, komfort SPA i lecznicze właściwości termalnego wypoczynku. Wszystko to dopełnia położenie w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki oraz parku.

W skład Term Uniejów wchodzą: kompleks termalno-basenowy, zamek arcybiskupi, dom pracy twórczej, zagroda młynarska i kasztel rycerski.

Facebook Term Uniejów 

 

Regulamin konkursu "Jestem Widzewiaczką"

 

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Elana Toruń 01.07.2020 cz. II

Widzew Łódź - Elana Toruń 01.07.2020 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 55
2 Górnik Łęczna 55
3 GKS Katowice 51
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela