Aktualności

"Kazik" z nowym kontraktem!

Maciej Kazimierowicz przedłużył kontrakt z Widzewem Łódź. Pomocnik będzie występował w czerwono-biało-czerwonych barwach przynajmniej do końca sezonu 2018/2019.

Nowy kontrakt pomocnika Widzewa potwierdza tezę, że jednym z głównych celów zarządu jest zatrzymanie w klubie wszystkich kluczowych zawodników. Maciej Kazimierowicz dołączył do łódzkiego zespołu w przerwie zimowej z drugoligowych Błękitnych Stargard. Wiosną był jedną z najbardziej wyróżniających się postaci w ekipie Przemysława Cecherza.

Sam zawodnik już wcześniej sygnalizował, że doskonale czuje się w Łodzi. - Przenosiny do Widzewa to jedna z lepszych moich decyzji na przestrzeni ostatnich kilku lat. Wizja rozwoju klubu jest zbieżna z moimi oczekiwaniami, utożsamiam się z wartościami Widzewa, więc czemu by nie iść dalej razem - mówił w niedawnym wywiadzie.

W rundzie wiosennej „Kazik” rozegrał 15 spotkań w czerwono-biało-czerwonych barwach, zapisując na swoim koncie jedną bramkę i jedną asystę. Łącznie spędził na boisku 1309 minut.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 23.09.2020

Trening 23.09.2020

Tabela rozgrywek

10 GKS Tychy 5
11 Zagłębie Sosnowiec 3
12 Resovia 3
13 Widzew Łódź 3
14 GKS Bełchatów 2
15 Puszcza Niepołomice 1
16 Stomil Olsztyn 1
Pełna tabela