Aktualności

"Kazik" z nowym kontraktem!

Maciej Kazimierowicz przedłużył kontrakt z Widzewem Łódź. Pomocnik będzie występował w czerwono-biało-czerwonych barwach przynajmniej do końca sezonu 2018/2019.

Nowy kontrakt pomocnika Widzewa potwierdza tezę, że jednym z głównych celów zarządu jest zatrzymanie w klubie wszystkich kluczowych zawodników. Maciej Kazimierowicz dołączył do łódzkiego zespołu w przerwie zimowej z drugoligowych Błękitnych Stargard. Wiosną był jedną z najbardziej wyróżniających się postaci w ekipie Przemysława Cecherza.

Sam zawodnik już wcześniej sygnalizował, że doskonale czuje się w Łodzi. - Przenosiny do Widzewa to jedna z lepszych moich decyzji na przestrzeni ostatnich kilku lat. Wizja rozwoju klubu jest zbieżna z moimi oczekiwaniami, utożsamiam się z wartościami Widzewa, więc czemu by nie iść dalej razem - mówił w niedawnym wywiadzie.

W rundzie wiosennej „Kazik” rozegrał 15 spotkań w czerwono-biało-czerwonych barwach, zapisując na swoim koncie jedną bramkę i jedną asystę. Łącznie spędził na boisku 1309 minut.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew - Stomil (WOKÓŁ MECZU) 16.02.2019

Widzew - Stomil (WOKÓŁ MECZU) 16.02.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 41
2 Widzew Łódź 39
3 Elana Toruń 36
4 GKS Bełchatów 34
5 Górnik Łęczna 34
6 Stal Stalowa Wola 31
7 Olimpia Grudziądz 31
Pełna tabela