Aktualności

#GrajmyRazem pomimo izolacji

W związku z powrotem kolejnych obostrzeń wprowadzanych na terenie całego kraju, e-sportowa drużyna Widzewa Łódź ponownie wychodzi z inicjatywą organizacji turniejów on-line dla kibiców.

Fani czerwono-biało-czerwonych staną przed szansą, by w okresie zdalnego nauczania i pracy z domu zmierzyć się ze sobą w serii 4 kolejnych turniejów w grach FIFA 21 oraz Pro Evolution Soccer 2021. Inicjatywa kierowana jest do posiadaczy różnych platform gamingowych, dzięki czemu sympatycy czterokrotnego mistrza Polski będą mogli rywalizować za pośrednictwem komputerów osobistych oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One.

Przypomnijmy, że przy okazji cyklu pięciu turniejów, organizowanych pod hasłem "Stay Home",  w wirtualnej rywalizacji wzięło udział ponad 200 graczy z Polski i Europy, którzy rozegrali około 220 spotkań. Wśród zawodników nie zabrakło również piłkarzy pierwszej drużyny Widzewa Łódź, a w akcję promowania imprez włączali się między innymi Bartłomiej Poczobut i Wojciech Pawłowski.

Pierwszy turniej #GrajmyRazem odbędzie się już w środę 28 października o godz. 17:00, a zapisy już ruszyły. Fani mogą dołączać do zabawy, zgłaszając się na platformie battlefy.com (KLIKNIJ TUTAJ I ZAGRAJ W TURNIEJU #GRAJMYRAZEM). Tak jak w przypadku poprzednich turniejów on-line organizowanych przez klub i drużynę Red Wolves, również teraz rozgrywki będą odbywać się na podstawie drabinki pucharowej, a na zwycięzców czekają nagrody z Oficjalnego Sklepu Widzewa Łódź.

Kolejne zawody, w trakcie których do zdobycia będzie zestaw złożony z maseczki, smyczki, kubeczka i koszulki retro "Wolczanka", zaplanowano na następne tygodnie. Każda z edycji #GrajmyRazem Cup będzie startowała w środę, a zapisy zostaną uruchomione dzień wcześniej.

Harmonogram #GrajmyRazem Cup:

środa 28 października - FIFA 21, Play Station 4;

środa 4 listopada - FIFA 21, XBOX One;

środa 11 listopada - PES 2021, PlayStation 4;

środa 18 listopada - FIFA 21, PC.

***
Śledź Red Wolves w mediach społecznościowych! Jesteśmy na Facebookuna Instagramiena Twitterze i na Youtube! Zachęcamy do polubienia, obserwowania oraz subskrybowania! Przypominamy również, że w oficjalnym sklepie Widzewa dostępne są unikatowe koszulki polo z logiem e-sportowej sekcji czerwono-biało-czerwonych.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela