Aktualności

"Czas na Widzew”: Trudny tydzień i bojowe nastroje przed Zniczem

Drugi odcinek programu "Czas na Widzew” poświęcono wydarzeniom z minionego tygodnia: piłkarskiemu klasykowi z Lęgią Warszawa oraz meczowi na szczycie II ligi z Resovią.

Widzowie mogli zobaczyć kulisy obu spotkań, posłuchać wypowiedzi gości honorowych oraz obejrzeć fragmenty konferencji prasowych, na których trenerzy odnieśli się do wydarzeń boiskowych. Niestety, fani Widzewa nie będą dobrze wspominać tego tygodnia, bo mimo dużego zaangażowania całej drużyny i woli walki do ostatnich minut, zespół trenera Marcina Kaczmarka odniósł dwie porażki. - Po spotkaniu z Legią Warszawa wszyscy cieszyliśmy z bardzo dobrej gry w wykonaniu łodzian. To był fantastyczny wieczór przy Piłsudskiego, wróciły fajne wspomnienia. Pokazaliśmy, że klasyk nie wymaga odkurzenia i nie przypadkowo ten mecz jest określany właśnie tym mianem. Wydaje się, że widzewiacy zapłacili jednak za ten pucharowy bój. Pamiętajmy, że rzeszowianie grali dzień wcześniej z Lechem Poznań i był to mecz bez historii - mówił Marcin Tarociński w rozmowie z Maciejem Wenerskim

Ostatnia część programu została poświęcona zbliżającemu się starciu na wyjeździe, w którym piłkarze Widzewa zmierzą się ze Zniczem Pruszków. Gratkę dla kibiców stanowiły archiwalne fragmenty dawnych spotkań pomiędzy tymi zespołami, w tym pamiętne zwycięstwo łodzian 7:0, odniesione w roku 2009. Cały program można obejrzeć na antenie TVP3 lub na stronie internetowej Telewizji Polskiej.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening na stadionie 20.05.2020

Trening na stadionie 20.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela