Aktualności

#110latPasji - Prezentacja koszulek Widzewa na rundę jesienną 2020/21

Za nami prezentacja nowych koszulek, w których widzewiacy będą walczyć o zwycięstwa w pierwszej części sezonu 2020/21 Fortuna 1 Lidze.

Industrialne korzenie, łódzki rodowód, widzewski charakter. Przez 110 lat nasz klub nierozerwalnie łączy się z dziejami "Miasta Włókniarzy", w którym na początku XX wieku grupa pracowników Widzewskiej Manufaktury postanowiła założyć klub sportowy, integrujący społeczność załogi fabryki położonej przy ulicy Rokicińskiej i mieszkańców dzielnicy Widzew. Z tego powodu wybór miejsca prezentacji nowych koszulek nie mógł być inny. Gościnne progi "WiMy" pozwoliły pracownikom klubu stworzyć niepowtarzalną prezentację z udziałem przedstawicieli kilku pokoleń widzewskiej rodziny. Cały pokaz od początku do końca łączył casualowy, miejski styl z industrialnymi przestrzeniami.

W wydarzeniu promującym nową koszulkę wziął udział Krzysztof Kamiński - półfinalista Pucharu Europy, Alan "Cosanero" Kosiński - zawodnik sekcji e-sportowej, Sylwester Budner - amp futbolista, Kamil Jakubowski - piłkarz Akademii Widzewa oraz Marcin Robak, Daniel Tanżyna i Konrad Reszka - piłkarze pierwszej drużyny Widzewa. Każdy z uczestników podzielił się przed kamerą swoimi przemyśleniami na temat tego, co znaczy dla niego Widzew i pasja. To słowa, które w społeczności zrzeszonej wokół naszego klubu nierozerwalnie się ze sobą przeplatają.

Nowy trykot przygotowany został we współpracy z włoską firmą Kappa. Koszulka łączy elegancki szyk z nowoczesnym trendami, które uzupełniają jednolite, złote detale. Jakość produktu zapewnia zawodnikom wysoki komfort w trakcie rywalizacji na boisku, a kibicom podczas przeżywania sportowych widowisk w Sercu Łodzi. Najważniejszym punktem jest naturalnie logo zaprojektowane z okazji 110-lecia Widzewa Łódź. Cała kompozycja sprawia, że koszulka Widzewa Łódź na rundę jesienną sezonu 2020/21 będzie świetną pamiątką roku jubileuszowego.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP FUTBOL EKSTRAKLASA ŁÓDŹ - 24.10.2020 - CZ. II

AMP FUTBOL EKSTRAKLASA ŁÓDŹ - 24.10.2020 - CZ. II

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela