Aktualności

Akademia Widzewa wróciła do treningów

W poniedziałek 11 stycznia odbywają się pierwsze treningi i spotkania organizacyjne wszystkich widzewskich drużyn młodzieżowych.

Najwcześniej, bo już o 10 rano, do pracy wrócili najmłodsi widzewiacy, z kategorii wiekowej U12. Na nich, podobnie jak na zawodników z trzech kolejnych grup wiekowych, czekały w poniedziałek testy szybkościowe, wydolnościowe i mocy organizowane w hali MOSiR.

Cztery najstarsze drużyny na poniedziałek zaplanowane miały treningi na sztucznym boisku ośrodka szkoleniowego w Parku 3 Maja, by we wtorek zamienić się rolami (i miejscami) z młodszymi kolegami i przejść niezbędne testy fizyczne.

W poniedziałek każdy z zespołów zgodnie z harmonogramem przewidziane ma również spotkanie organizacyjne, inaugurujące przygotowania do piłkarskiej wiosny. Środa i czwartek upłyną z kolei pod znakiem kolejnych testów - tym razem posturalnych i FMS.

W weekend drużyny młodzieżowe Widzewa rozegrają pierwsze w tym roku sparingi. Jedynie w ramach bloku A (rezerwy i U19) odbędzie się gra wewnętrzna.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Polonia Warszawa 23.01.2021

Widzew Łódź - Polonia Warszawa 23.01.2021

Tabela rozgrywek

8 Miedź Legnica 23
9 Korona Kielce 21
10 Puszcza Niepołomice 20
11 Widzew Łódź 19
12 Stomil Olsztyn 19
13 Chrobry Głogów 18
14 GKS Bełchatów 14
Pełna tabela